227 YURTİÇİ KARGO’DAN KALPLERİ ISITACAK SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI

YURTİÇİ KARGO’DAN KALPLERİ ISITACAK SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI

Yurtiçi Kargo, “Sevgililer Günü Kampanyası” kapsamında 9 Şubat – 14 Şubat 2017 tarihleri arasında tüm şubelerine ve acentelerine gidilerek yapılacak standart yurt içi gönderilerde taşıma bedeli ve adrese teslim fiyatları üzerinden yüzde 30 oranında fiyat avantajı sunacak.

Sürpriz hediyeleri ambalajlama ve sahiplerine ulaştırma konusunda özel günlerde de söz verdiği gibi müşterilerinin yanında olan Yurtiçi Kargo, kalpleri ısıtacak yepyeni bir kampanyaya imza attı.

9 Şubat – 14 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olacak Sevgililer Günü Kampanyası kapsamında Yurtiçi Kargo şube ve acentelerine gidilerek yapılacak, standart yurt içi gönderilerde taşıma bedeli ve adrese teslim fiyatları üzerinden yüzde 30 oranında indirim sunacak. Avantajlı fiyatlardan faydalanmak isteyenlerin, kampanya süresince “Sevgililer Günü Kampanyası” ndan yararlanmak istediklerini belirtmeleri yeterli olacak.

Gönderici ödemeli veya alıcı ödemeli gönderi de yapılabilen Sevgililer Günü Kampanyası ile ilgili detaylı bilgiye Türkiye genelinde faaliyet gösteren 800’den fazla Yurtiçi Kargo şubesinin ve acentesinin yanı sıra http://www.yurticikargo.com adresinden veya 444 99 99 nolu Yurtiçi Kargo çağrı merkezinden ulaşılabilir.

YORUMLAR

BENZER HABERLER