Yurtiçi Kargo’dan İş İmkanı Sağlamaya Yönelik İki Önemli Proje

Yurtiçi Kargo’dan İş İmkanı Sağlamaya Yönelik İki Önemli Proje

YURTİÇİ KARGO’DAN İKİ ÖNEMLİ PROJE

Salgın dönemindeki artan kargo ihtiyacının, önümüzdeki dönemde de azalmadan devam edeceğini ön gören Yurtiçi Kargo, artan talebi insanlara kendi işini kurma fırsatı vererek karşılamaya hazırlanıyor.

Şirket, hayata geçireceği iki proje ile binlerce insana iş imkanı ve ek gelir kazanma şansı vermeyi hedefliyor. Birinci proje ile aracı olan herkese kendi işinin patronu olma imkanı verecek şirket, diğer projesi ile de mahalle esnaflarına ciddi bir ek gelir sağlayacak. Kargo sektörünün salgın döneminde önemli oranda büyüme yakaladığını ifade eden Yurtiçi Kargo Genel Müdürü Fatih Önyol, Eylül ayı itibari ile hizmete sunacakları iki proje ile sektörün dinamiklerini değiştireceklerini belirtti.

Yurtiçi Kargo’nun yeni projeleriyle ilgili Fatih Önyol şunları söyledi: “Araç sahibi olan herkes, yapacağı başvuru ile Türkiye’nin her hangi bir ilinden projeye dâhil olabilecek. Kendi aracı ile kargo dağıtımına katılacak olan kişiler taşıdıkları kargo adetine göre ücret alarak kendi işini yapma şansını yakalayacak. Yine tüm Türkiye’de uygulanacak olan bir diğer proje ile ise mahalle esnafları ek gelir kazanma imkanı bulacak. Bu sisteme dâhil olan mahalle esnafımız, teslimat noktası olarak görev yapacak. Böylece hem esnafımız gelir elde edecek; hem de o gün evinde olamayacak durumdaki müşterilerimize konfor yaratacak bir seçim şansı vermiş olacağız. Her iki sisteme giriş şartlarını ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.”

YORUMLAR

BENZER HABERLER