641 YURTİÇİ KARGO, 1300 ÇALIŞANIYLA BULUŞTU

YURTİÇİ KARGO, 1300 ÇALIŞANIYLA BULUŞTU

Türkiye’nin ilk kargo şirketi olarak kurulduğu 1982 yılından bu yana attığı cesur ve emin adımlarla adından sıkça söz ettiren Yurtiçi Kargo, 7- 9 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya Kemer’deki Rixos Sungate Otel’de 1300’den fazla çalışanıyla “Yıllık Başarı Değerlendirme Toplantısı” nda bir araya geldi.

Arıkanlı Holding Taşıma Grubu şirketlerinden, Türk kargo sektörünün “Süpermarka”sı Yurtiçi Kargo, Antalya’da gerçekleştirdiği “Yıllık Başarı Değerlendirme Toplantısı” nda aralarında kuryelerden şube müdürlerine, direktörlerden üst düzey yöneticilere kadar 1300’den fazla çalışanı ile bir araya gelerek hem yıllık değerlendirme ve planlama yaptı, hem de enerji depoladı.

Müşteri odaklı çözümleri ve son yıllarda gerçekleştirdiği teknoloji yatırımları ile adından sıkça söz ettiren Yurtiçi Kargo, söz konusu toplantılarda 10-15-20-25-30 ve 35 yıllık çalışanlarını ödüllendirdi. Ayrıca, yıllık değerlendirme sonucunda tüm şubeler arasında başta Müşteri Memnuniyeti olmak üzere İletişim, Teslimat Performansı, Mobil Teknoloji, Mali İşler Mükemmellik gibi farklı 5 kategoride başarı ödülüne layık görülen ve Ege, Eskişehir, Samsun, Ankara, Bursa ve Boğaziçi Bölgeleri’nde yer alan 18 Yurtiçi Kargo Şubesi de plaketlerini Yurtiçi Kargo Genel Müdürü ve Genel Müdür Yardımcılarının ellerinden aldılar.

Hareketli ve motivasyonu yükseltici neşeli grup aktiviteleri ile geçen üç günün sonunda katılımcılara hitap eden Yurtiçi Kargo Genel Müdürü Metin Kocael, günümüz yöneticilerinin sahip olmaları gereken ve yönlendirmeyi esas alarak çalışanları başarılı kılan gücün önemine değindi. Çalışanların mutlulukları ile çalışma huzurlarını sağlamanın önemine de değinen Kocael ayrıca çalışanlar tarafından yapılan üretimin işyerinin amaçlarına, hedeflerine ve de ilkelerine uygun olarak gerçekleştirilmesi gerektiğinin de altını çizdi.

YORUMLAR

BENZER HABERLER