53 YATIRIMDA HIZ KESMEYEN SETRANS ‘YILIN LOJİSTİK ŞİRKETİ’ SEÇİLDİ

YATIRIMDA HIZ KESMEYEN SETRANS ‘YILIN LOJİSTİK ŞİRKETİ’ SEÇİLDİ

2. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi kapsamında lojistik sektörünün en başarılı firmalarım belirlemek üzere bu yıl ikincisi gerçekleştirilen “Tüm Lojistikte Başarı Ödülleri” sahiplerini buldu. 14 kategoride yapılan değerlendirmede Sertrans Logistics, sektör paydaşları ve halkın oylarıyla Yılın Lojistik Şirketi Ödülüne layık görüldü. Sertrans Logistics CEO’su Nilgün Keleş, ödülü Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Deniz Ticaret Genel Müdürü Cemalettin Şevli’ den aldı.

Müşteri memnuniyeti ön planda

Sertrans Logistics CEO’su Nilgün Keleş, şirketin aldığı ödüle yönelik şu açıklamayı yaptı: “Gerçekleştirdiğimiz teknoloji ve alt yapı yatırımlarımızla dünyaca bilinen pek çok markaya hizmet veriyoruz. Özellikle e-lojistikte geliştirdiğimiz özgün ileri teknolojik uygulamalarımızla sektörümüze öncülük yapar hale geldik. Yılın Lojistik Şirket Ödülü’yle başarılarımızın takdir edilmesi harika bir duygu. Şüphesiz, başarıyı teşvik ederek kendimizi aşabiliriz. Endüstri 4.0 gibi yaşamın her alanında akıllı uygulamaların hüküm süreceği bir dünyaya kendimizi şimdiden hazırlamaya çalışıyoruz. Bu ödül de gösteriyor ki, ileri görüşlü vizyoner bakış açımız bizi farklılaştırıyor.”

Online alanda büyüdüklerini vurgulayan Nilgün Keleş şöyle devam etti “Sertrans Logistics olarak, sadece e-lojistik hizmetleri için ayırdığımız alanı 50 bin metrekareye, yıllık online ürün kapasitemizi de 70 milyonun üzerine çıkardık. Online pazarın pastası giderek büyüyor ve biz bunu önceden öngördüğümüz için sektörümüzde öne çıkmayı başarıyoruz. 28 yıllık deneyimimizle, yüksek kapasiteli depolarımız ve çok geniş katma değerli hizmetlerimizle müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz. Esnek yapımız ve geleceği gören bakış açımızla farklı sektörlere uygun çözümler sunabiliyoruz.”

YORUMLAR

BENZER HABERLER