177 TÜRKİYE’ NİN EN ETKİLİ TEDARİK ZİNCİRİ PROFESYONELLERİNE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

TÜRKİYE’ NİN EN ETKİLİ TEDARİK ZİNCİRİ PROFESYONELLERİNE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Tedarik Zinciri Profesyonellerinin Oscarı sayılan ödüller sahiplerini buldu. Slimstock ve Lojistik Derneği (LODER) ortaklığı ile organize edilen “Türkiye’nin En Etkili Tedarik Zinciri Profesyonelleri” listesi için yaklaşık 200 şirket başvuru yaptı.

Liste, dünya çapında bilinen firmalarının kurucuları ve üst düzey yöneticilerinin katıldığı gala yemeğinde açıklandı. Gecede en sürdürülebilir proje dalında ödülü Koçtaş Lojistik ve Tedarik Zinciri Direktörü Arif Özgür Varolan, en teknolojik proje ödülü Colins Global Lojistik ve Bilgi İşlem Direktörü Ergin Ersin, en yenilikçi proje ödülü Watsons Satış Operasyon ve Tedarik Zinciri Direktörü Burak Çakır ve en etkin proje ödülü ise Şok Marketler Tedarik Zinciri Direktörü Oktay Yemen Okatan’ın oldu.

Slimstock Türkiye Ülke Müdürü Songül Sezer, ödül töreninde yaptığı açıklamada tedarik zincirinin mal ve hizmetlerin tedarik aşamasından, üretimine ve nihai tüketiciye ulaşmasına kadar birbirini izleyen tüm halkaları kapsadığını hatırlatarak, “Dünyanın önde gelen şirketleri tedarik zincirlerinde yaptıkları iyileştirme, planlama ve yönetim çalışmalarıyla milyon dolarlık tasarruf sağlıyor. Türk şirketleri de tedarik zinciri yönetiminin önemini görerek, teknolojinin sunduğu olanaklardan da yararlanarak önemli başarılara imza atıyor” dedi.

YORUMLAR

BENZER HABERLER