77 ”TONAJ UYGULAMALARI CAN YAKIYOR”

”TONAJ UYGULAMALARI CAN YAKIYOR”

Karayolları trafik kanunu yaptırımları, yüksek yatırım maliyetleri ve kar marjlarının düşüklüğü gibi sebeplerle firmaların rekabet şanslarının azaldığını söyleyen Reysaş Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, “Özellikle tonaj uygulamaları can yakmaya devam ediyor” diyor.

Gıda zinciri şirketlerinin yurtiçi mikro ve makro dağıtım işini gerçekleştiren Reysaş Lojistik, başarılarını hız kesmeden sürdürüyor. Güçlü firma, 2010 yılında halka arz olan Reysaş GYO ile de, ünlü gıda markalarına yüksek kalite depolama hizmeti sunuyor. Firmanın, Türkiye genelinde 12 bin noktaya soğuk hava depo hizmeti sunduğunu söyleyen Reysaş Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven ise, başarılı bir grup olduklarını vurguluyor.

Reysaş Lojistik’in soğuk hava deposu yatırımlarıyla, gıda ve türev ürünlerinin dağıtımını yaptığını belirten Döven, “Hizmet sunduğumuz firmaların ürünlerini, 800 adetlik ATP Konvansiyonu ve teknik alt yapıya sahip filomuzla taşıyoruz. Datalogger cihazları ile araçların sıcaklıklarını, sürekli uydu üzerinden izleyerek ısı kontrollü dağıtım gerçekleştiriyoruz. Aynı araçta farklı ürünlerin birlikte parsiyel dağıtımını gerçekleştirerek operasyonel verimliliği artırıp, lojistik maliyetler düşürülerek müşterilerimize katma değer sağlıyoruz” diyor.

YORUMLAR

BENZER HABERLER