138 TMGDK ÇALIŞTAYININ İKİNCİSİ ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK

TMGDK ÇALIŞTAYININ İKİNCİSİ ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşları Derneği (TMGDK-DER) tarafından 02/04 Kasım 2018 tarihlerinde Antalya’ da bir çalıştay planlanmıştır. TMKT Genel Müdürü Sayın Cem Murat Yıldırım’ ın da katılacaklarını ifade ettikleri çalıştaya yetkililer ile birlikte TMGDK-DER’ e üye olan veya olmayan TMGDK kurucuları, koordinatörleri, şube sorumluları ve tüm ilgili TMGD’ ler katılım sağlayabileceklerdir.

Çalıştayda kuruluşların ve danışmanların sahada yaşadıkları sorunlar ve çözüm önerileri, hizmet kalitesinin arttırılması için alınabilecek önlemler, istihdam arttırıcı tedbirler ve sektörün kazanması gereken kurumsal kimlik ile ilgili konular değerlendirilecektir.

Mehmet Akif Caddesi Boğazak Mahallesi 29 Sok. No 9, Belek ANTALYA adresindeki Antalya Sherwood Dreams Resort otelde yapılacak çalıştaya katılım sağlamak isteyen ilgililer organizasyon firmasının 532 509 66 64 veya 533 135 04 90 numaralı telefonlarını arayarak rezervasyon yaptırabilecektir. Daha detaylı bilgi derneğin  http://www.tmgdk.org.tr  internet adresinde mevcuttur.

(kaynak: TMGDK- DER)

YORUMLAR

BENZER HABERLER