90 TIRSAN, HOLLANDA’ NIN ÖNCÜ LOJİSTİK FİRMALARINDAN NİCO MOOİJ’ INİN FİLOSUNU

TIRSAN, HOLLANDA’ NIN ÖNCÜ LOJİSTİK FİRMALARINDAN NİCO MOOİJ’ INİN FİLOSUNU

Türkiye’nin 42 yıldır lider treyler üreticisi Tırsan, Avrupa’daki teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Tırsan, bünyesinde bulunan Kâssbohrer’in 2013’den bu yana iş ortağı olan Hollandalı lojistik firması Mooij Forvvarding  Logistics B.V’ye, 10 adet Kâssbohrer K.SCD M Mega Tenteli Perdeli treyler teslim etti.

Böylece, firmanın filosundaki Kâssbohrer araçların sayısı 70’e ulaştı. 55’den fazla ülkedeki müşterilerine kalitesi ve verimliliği ile ön plana çıkan ürünler sunan Tırsan, Avrupalı lojistik firmalarının öncelikli tercihi olmayı devam ediyor Mooij Forvvarding  Logistics B.V Hollanda’daki merkez ofisinin yanı sıra Almanya ve Polonya’da bulunan şubeleri aracılığı ile Doğu Avrupa ülkeleri arasında nakliye hizmeti sunuyor. Gerçekleşen teslimat törenine katılan Mooij Forvvarding  Logistics B.V CEO’su Nico Mooij ve Kâssbohrer satış ekibinden Frank  Ouden, güçlü iş birliklerine yönelik değerlendirmelerde bulundular. Konuşmasında Kâssbohrer’in kalitesine ve operasyonel esnekliğine vurgu yapan Mooij Forvvarding & Logistics B.V CEO’su Nico Mooij, “Firma olarak 2013ten beri Tırsan ile çalışıyoruz. Filomuzdaki çift katlı 78 tenteli perdeli semi treylerden 60’ı Kâssbohrer marka. Kâssbohrer araçlannm kalitesinden, dayanıklılığından ve opsiyonel esnekliğinden çok memnunuz. Ayrıca, Tırsan satış sonrası operasyonlarımızda bizi destekliyor ve ihtiyaçlarımıza hızlı çözümler sunuyor. Bu nedenle 2019 da filomuza 20 adet Kâssbohrer K.SCD M Mega Tenteli Perdeli Treyler daha katmaya karar verdik” dedi.

Frank den Ouden ise törende şunlan söyledi:

‘Tırsan olarak 55ten fazla ülkedeki müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılıyor, geniş satış sonrası hizmetlerimizle de onların operasyonları destekliyoruz. 2013ten bu yana Mooij Forvvarding  Logistics B.V ile başarılı şekilde iş ortaklığımız devam ediyor. Son olarak esnek yük kapasitesi sunan, yanal sütunlar ve hırsızlık önleme perdesi ile yüksek güvenlik sağlayan ve 24 adet çift katlı ban sayesinde yüksek hacimli nakliye çözümleri sunan K.SCD M mega treyler ürünlerimizi teslim ettik. Yüksek kaliteli zengin ürün yelpazemiz ve genişletilmiş satış sonrası servis ağımız ve hizmetlerimizle değerli ortağımız Nico Mooij’in ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz

YORUMLAR

BENZER HABERLER