53 TIRSAN, DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN GELEN MİSAFİRLERİNİ AĞIRLIYOR

TIRSAN, DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN GELEN MİSAFİRLERİNİ AĞIRLIYOR

Avrupa’nın en hızlı büyüyen treyler üreticisi olan Tırsan, Adapazarı fabrikasında yurtdışından gelen misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Kâssbohrer Macaristan Bayisi TTC M1 Budapest Kft. ve İsrail Bayisi Automotive Industries T.R (2013) Ltd. müşterileri Tırsan Adapazarı fabrikasını gezerek üretim süreçleri ve ürünler hakkında bilgi aldılar.

Türkiye’nin Lider treyler üreticisi Tırsan, 7 Aralık Perşembe günü Kâssbohrer Macaristan Bayisi TTC M1 Budapest Kft.’den 14 ziyaretçiyi, 14-15 Aralık tarihlerinde ise İsrail Bayisi Automotive Industries TR (2013) Ltd’ den 11 misafirini Tırsan Adapazarı Fabrikasında ağırladı.

Farklı ürün gruplarından oluşan treylerlerini 55’ten fazla ülkeye ihraç eden Tırsan’ın Adapazarı üretim tesislerini gezen ziyaretçiler, üretim süreçleri hakkında bilgi alırken, sergilenen KSHGL, K.SLS 3, KSCS.M, K.STC 30, KSPL, K.SPW ON, K.SPW 3N, K.SHF.S ve K.SLA 3 araçlarını incelediler.

Tırsan, yapılan fabrika ziyaretlerinde yurtdışından gelen misafirlerinin Tırsan üretim süreçleri ve Ar-Ge altyapısı hakkında detaylı bilgiler edinmesini amaçlamaktadır. Fabrikanın çalışma prensipleri ve sistemini öğrenen bayiler ise sistemin nasıl işlediğini bildikleri için müşterilerinden gelen araç siparişlerini bu bilgiler doğrultusunda vermektedir.

YORUMLAR

BENZER HABERLER