TIRSAN’ DAN MODEXPRESS’E 15 TALSON TREYLER

TIRSAN’ DAN MODEXPRESS’E 15 TALSON TREYLER

Tırsan’ın bünyesinde yer alan Talson, uzun dönem iş ortaklığı yaptığı Hollandalı Modexpress’e 15 adet Talfîx donanımlı Talson Tekstil Taşıyıcı TGM TAL teslimatı gerçekleştirdi. Tırsan bünyesinde yer alan ve inovatif ürünleriyle güvenli taşımacılıkta Avrupalı müşterilerin öncelikli tercihi olan Talson, kaliteli ve yüksek teknolojiyle donatılmış kutu treyler ürün gamıyla Avrupa’nın hava kargo taşımacılık segmentinin de pazar lideri konumunda. Tekstil taşımacılığının önde gelen firmalarından Hollanda merkezli Modexpress, tercihini yine Talson’dan yana kullanarak filosunu 15 adet Tekstil Taşıyıcı TGM TAL ile güçlendirdi.

Çok amaçlı alüminyum yan panelleri Talfix ile tekstil taşımacılığında devrim yaratan TGM TAL, sağlam yapısı ve güvenilirliği ile öne çıkıyor. “En zorlu yol koşullarını Talson’la aştık” Mod express, tecrübesiyle özellikle Batı Avrupa’da tekstil taşımacılığında oldukça önemli bir firma konumundadır. Teslimat törenine katılan Mod express firmasından Joep Uijen, şirket olarak uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen gösterdiklerini vurgulayarak, “Talson ile iş birliğimiz uzun yıllardır devam ediyor. Ortaklığımızın ilk başladığı yıllarda Mod express olarak Doğu Avrupa odaklı taşımacılık hizmeti sunuyorduk. O dönemde yol koşulları zorlu olmasına rağmen, Talson araçlarımız ile zorlu yol koşullarının üstesinden geldik. Talson, uzun yıllardır müşterilerimize kaliteli hizmet sunmamızı sağlıyor” dedi. “Teknolojisi en ideal çözümü sunuyor” Talson Kilit Müşteriler Satış Müdürü Johan Verdon schot teslimat töreninde Talson’un kalitesine ve sunduğu verimliliğe vurgu yaptı: “Talson TGM TAL, multi fonksiyonel taşıma imkanı sunan Talfix teknolojisi ile tekstil taşımacılığında devrim yarattı.

Üzerinde 10 binden fazla yük sabitleme ve askı çubuğu takılabilecek slot bulunan Talfix paneller; yük sabitleme sistemi ve çift kat olarak da kullanılmaktadır. Talson’un kendinden destekli üst yapısı ve KTL kaplamalı hafif şasisi daha fazla yükleme imkanı sağlarken, TGM TAL, en zorlu yol koşullarında dahi sağlamlığı ile fark yaratıyor.” Verdon schot ayrıca, müşterilerini operasyon süreçleri boyunca desteklediklerinin altını çizerek, “Sahip olduğumuz geniş satış sonrası servis ağımızla da müşterilerimize destek veriyoruz” ifadesini kullandı.

YORUMLAR

BENZER HABERLER