Tırsan’ dan Idealogistics Verhoeven’a 10 Yeni Treyler

Tırsan’ dan Idealogistics Verhoeven’a 10 Yeni Treyler

Tırsan’dan Idealogistics Verhoeven’a 10 Yeni Treyler

Avrupa’nın önde gelen değerli kargo taşımacılarından olan Hollandalı Idealogistics Verhoeven şirketi, tercihini Tırsan’dan yana kullanarak filosuna 10 adet Talfix® donanımlı Talson TGM Yüksek Güvenlikli Kutu treyler ekledi. Tırsan bünyesinde yer alan kutu treyler üreticisi Talson, Avrupa’nın önde gelen değerli kargo taşıyıcılarından Idealogistics Verhoeven ile anlaşma imzaladı.

İmzalanan anlaşmaya göre, Idealogistics Verhoeven’e 10 adet Talfix® donanımlı Talson TGM Yüksek Güvenlikli Kutu treyler teslim edildi. Böylece, firmanın filosundaki Talson araç sayısı 150’ye ulaştı. Louis Bardoel: “Filomuzun yüzde 90’ı Talson” Teslimat töreninde konuşan Idealogistics Verhoeven CEO’su Louis Bardoel, Talson araçlarının sağlamlığına ve sunduğu avantajlara vurgu yaparak, “Treyler filomuzun yaklaşık yüzde 90’ı Talson araçlarından oluşuyor. Sağlamlığı ile ön plana çıkan Talson araçları, değerli kargolarımızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyor. Talson treylerler, çift katlı yük taşıma özelliği sayesinde daha fazla kapasite ve farklı kombinasyonlar oluşturma avantajı sunarak taşımalarımızın daha verimli hale gelmesini sağlıyor. Yine bu özelliği sayesinde yasal zorunluluklar konusunda da sorun yaşamıyoruz. Idealogistic Verhoeven olarak Talson ile 10 yılı aşkın bir iş birliğimiz var. Bu iş birliğimiz sonucunda Talson treylerlerinin uzun süre dayanıklı olduğunu bizzat deneyimledik. Kullandığımız araçlar, tek veya çift vardiyaya bağlı olarak yılda 130 bin ile 230 bin kilometre arası yol kat ediyor” dedi.

TAPA (TransportedAsset Protection Association – Taşınan Değerli Ürünlerin Korunması Birliği) sertifikasına sahip olan Idealogistic Verhoeven’in, TSR-I sertifikasına ve depolama alanı olarak kullandığı tesisler için de FSR-A sertifikasına sahip olduğunu da belirten Bardoe sözlerini şöyle sonlandırdı: “Bağımsız kuruluşların, hem depolama tesislerinde hem de taşıma operasyonlarında en yüksek standartları karşıladığımızı onaylaması, müşterilerimiz için sürekli bir güvence anlamını taşıyor. Bu kapsamda uluslararası standartları eksiksiz karşılayan Talson, bizim için vazgeçilmez bir iş ortağı. Talson araçlarına güvenimiz tam. Sağlamlığı ile hem depolama tesislerinde ön plana çıkan Talson araçları, hem de taşıma operasyonlarında değerli kargolarımızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyor.”

YORUMLAR

BENZER HABERLER