SÖNMEZ BUSTAŞ, RENAULT TRUCKS İLE YATIRIMA DEVAM EDİYOR

SÖNMEZ BUSTAŞ, RENAULT TRUCKS İLE YATIRIMA DEVAM EDİYOR

Sönmez Bustaş & Lojistik, hem depo hem de araç yatırımlarını kesintisiz sürdürüyor. Sönmez Bustaş & Lojistik, 150 araçlık filosu ile Avrupa ülkelerine lojistik hizmetleri sunarken, 2016 yılının ilk teslimatı olan 11 adet Renault Trucks T460 4×2 18 XLOW çekici ile filosunu güçlendiriyor.

Yatırımlarını devam ettiren şirketin yeni araç alımları için Sönmez Holding Yönetim Kurulu Üyesi Osman Sönmez, Cemil Sönmez, CEO Kemal Erdoğan, Sönmez Bustaş & Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Çekiç, Genel Müdür İhsan Güler ile Renault Trucks Yetkili Bayi Koçaslanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, Yönetim Kurulu Üyesi Lokman Koçaslan, Bursa Şube Müdürü Mesut Süzer ve Satış Müdürü Şener Mutlu ile Renault Trucks Bölge Satış Müdürü Coşkun Saraç hazır bulunduğu özel bir teslimat töreni düzenlendi.

Cemil Sönmez, “Sönmez Bustas & Lojistik’in alanında kazandığı başarı çok büyük. Şirketimizin bu başarıyı daha da arttırarak yola devam etmesi için yatırımlarımızı da arttırıyoruz” derken; Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Çekiç de, “Filomuzun üçte ikisinden fazlası Renault Trucks çekicilerden oluşuyor. Araçların sunduğu teknoloji ve kalite ile satış sonrası hizmetlerden memnunuz” diye konuştu. Koçaslanlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan ise, “Lojistik sektöründe rekabet güçlü olduğu için hem işletim maliyetleri hem zaman konusunda tasarruf sağlanması gerekiyor. Sönmez Bustaş & Lojistik’in başarılarında Renault Trucks adına yanlarında olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

YORUMLAR

BENZER HABERLER