150 SGS TRANSİTNET’ TE MİNE KAYA DÖNEMİ!

SGS TRANSİTNET’ TE MİNE KAYA DÖNEMİ!

Mine Kaya, 3 Temmuz 2017 tarihinden itibaren, SGS TransitNet Genel Müdürlük görevini üstlendi

Hatay RO-RO Genel Müdürlük görevinden Mayıs sonu itibarıyla ayrılan Mine Kaya 3 Temmuz 2017 tarihinden itibaren, SGS TransitNet Genel Müdürlük görevini üstlendi.

Yeni görevi ile ilgili olarak Mine Kaya,” SGS Ailesinin bir parçası olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum ve bundan sonraki süreçte SGS TransitNet’in başarılarını devam ettirmek için çalışacağım. Hedefimiz lojistik ve taşımacılık sektörüne çok daha iyi hizmet verebilmek; kesintisiz taşıma ve sınır geçişleri yaratabilmek olacak” şeklinde konuştu.

MİNE KAYA’ YI TANIYALIM:

Mine Kaya, Ekim 2014-Mayıs 2017 tarihleri arasında Hatay RO-RO Kombine Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü, 2012-2014 yılları arasında lojistik ve taşımacılık sektöründe yönetim danışmanlığı yapmıştır.

Temmuz 2001-Ağustos 2003 tarihlerinde Ankara Bölge Temsilcisi olarak UND’ de göreve başlayan Mine Kaya, takip eden yıllar içerisinde İcra Kurulu Üyesi, İcra Kurulu Yönetim Başkan Yardımcılığı ve son olarak ise Haziran 2006-Haziran 2012 tarihleri arasında İcra Kurulu Başkanlığı yapmıştır.

Ankara Üniversitesi -Kastamonu MYO İktisadi ve İdari Programlarında 1991 -1996 tarihleri arasında öğretim görevlisi daha sonrasında Bölüm Başkanlığı yapan Mine Kaya, Gazi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Fakültesi mezunudur.

YORUMLAR

BENZER HABERLER