757 SERTRANS LOGİSTİCS’ TE İKİ ÖNEMLİ ATAMA

SERTRANS LOGİSTİCS’ TE İKİ ÖNEMLİ ATAMA

Sertrans Logistics’ te Ar-Ge ve Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü görevine Gürkan Demircan, İntermodal İş Geliştirme Müdürlüğü görevine ise Metin Elbeyli getirildi.

16 yıllık iş hayatı boyunca çeşitli firmalarda Bilgisayar Programcılığı ve Yazılım Uzmanlığı yapan Gürkan Demircan, kariyerine Eylül 2008 itibariyle CEVA Lojistik’ te devam etti. Sırasıyla Yazılım Uzmanı, IT Proje Sorumlusu, IT Proje Şefi, IT Müdür Yardımcısı ve IT Müdürü olarak görev alan Demircan, CEVA Lojistik’teki 9 yıllık deneyiminin ardından Kasım 2017 de Sertrans Logistics ekibine Ar-Ge ve Bilgi Teknolojileri Müdürü olarak katıldı.

21 yılı bulan kariyeri boyunca lojistik sektörünün çeşitli firmalarında operasyon müdürlüğü, lojistik direktörlüğü ve genel müdürlük gibi görevlerde bulunarak uzmanlaşan Metin Elbeyli ise, Türkiye Avrupa arası intermodal taşımacılık ve demiryolu işletmeciliği üzerine proje çalışmalarında da yer aldı. Elbeyli, T.C Kalkınma Bakanlığı “10. Kalkınma Planı Çalışmaları”nda ‘Türkiye Lojistik Hizmetlerinin Geliştirilmesi Özel ihtisas Komisyonu’ nun üyelerinden biriydi. Ulusal ve uluslararası pek çok deneyime sahip olan Metin Elbeyli, Sertrans Logistics’te intermodal taşımacılık operasyonları ve Avrupa ülkelerinde iş geliştirme süreçlerinden sorumlu olacak.

YORUMLAR

BENZER HABERLER