26 SCHMİTZ CARGOBULL, 2 ARACINI LOGİTRANS FUARINDA SERGİLEDİ

SCHMİTZ CARGOBULL, 2 ARACINI LOGİTRANS FUARINDA SERGİLEDİ

“Müşteriler neredeyse Schmitz Cargobull orada” – Schmitz Cargobull bu slogan kapsamında, ürün ve hizmetlerinin hedef kitleye tanıtılması için ilk defa Schmitz Cargobull Treyler San. Tic. Ltd. Şti. adlı yeni iştirakiyle İstanbul’daki Logitrans” taşımacılık ve lojistik fuarında temsil edildi.

Schmitz Cargobull Treyler San. Tic. Ltd. Şti’ nin Genel Müdürü Mile Misevski  “Sektörün buluşma noktası olan bu fuar verimli ve yoğun müşteri iletişimi kurmamız için mükemmel bir platform sağlıyor.” diyor. Adapazarı’ndaki yeni üretim yerleşkemizle Türkiye’deki müşterilerimizin yakınında olduğumuzdan kendilerine ürün ve hizmetlerimizi en uygun şekilde tedarik edebileceğiz.

Schmitz Cargobull Treyler San. Tic. Ltd. Şti. diğer nam sahibi Alman katılımcılarla birlikte 10. salonda, Alman bölmesindeki 209 numaralı stantta yer aldı.  Alman bölmesinin sponsorluğu, Almanya Federal Ekonomi ve Enerji Bakanlığı (BMWI) ile Alman Ticaret Fuarı Endüstrisi Birliği (AUMA) ve Alman Navlun, Nakil ve Lojistik Birliği (DSLV)  işbirliği ile yedinci kez gerçekleştirildi. Schmitz Cargobull 10 numaralı salonda ayrı bir alan üzerinde, VARIOS TopTechnology ile donatılmış bir adet S.CS MEGA kayar perdeli ve bir adet S.KO COOL frigorifik kapalı kasa yarı treylerini sergiledi. Her iki araç, Schmitz Cargobull’un Türkiye’deki fabrikasında üretiliyor.

FUARDA YER ALAN ARAÇLAR:

S.CS MEGA VARIOS kayar perdeli

VARIOS TopTechnology ile donatılmış S.CS MEGA kayar perdeli, özellikle hacimli trafikte maliyet tasarrufu sağlayan, yüksekliği ayarlanabilir yapısıyla birçok taşımacılık işi için çok yönlü bir araçtır. Kaldırma ve indirme tertibatı Oto-Resetleme-Fonksiyonuna sahiptir ve Schmitz Cargobull Safety Roof açılır tavanıyla birlikte hızlı ve kolay yükleme sağlar

Diğer donanım seçenekleri yükleme ve boşaltma konularında günlük sorunsuz kullanım esnasında en iyi yük güvenliğini sağlamaktadır.

VARIOS TopTechnology’ e sahip S.CS MEGA’ nın yapı sağlamlığı DIN EN 12642 Code XL’a uygun şekilde sertifikalandırılmıştır. Araç, VDI (Alman Mühendisler Birliği)’ nin içecek taşımacılığı konulu yönetmeliğine, ayrıca 9.5 sayılı ve yük güvenliği konulu hizmet yönetmeliğinin koşullarına uymaktadır.  Cıvatalı ve galvanize MODULOS şasi, ağırlık optimizasyonu için çelik ve alüminyum kombinasyonuna imkan sağlamaktadır. Sıcak galvanizli parçaların on yıllık paslanmazlık garantisi de yatırımı güvenceye almaktadır.

S.KO COOL kapalı kasa yarı treyler

S.KO COOL frigorifik yarı treyler yıllardır Avrupa’nın en çok satan soğutucu yarı treyleridir. Bunun nedeni ise FERROPLAST® panellerinin izolasyonunun sürekli olarak geliştirilmesidir. NX17 köpük teknolojisine sahip optimize edilmiş FERROPLAST paneller, daha iyi izolasyon özelliklerine sahip olup yapı sağlamlığı sunar.  Güçlendirilmiş kapı köşeleri de sağlamlığa artı değer katarken yükleme rampasına geri yönlü yerleşmeyi optimize eder. Aynı zamanda yapı, sıkıştırma makaralı tamponları ile rampa sürüşlerinde hasarlara karşı daha korunaklı hale getirilmiştir. Opsiyonel sunulan aerodinamik tam kaplamayla yakıt tüketimi de yüzde dört oranına kadar düşürülebilmektedir. Aynı şekilde isteğe bağlı çift katlı yükleme sistemi 66 palete kadar yükleme sağlar ve böylece yük alanının en iyi şekilde kullanılmasına imkan verir.

S.KO COOL; HACCP, ATP-sınıflandırma ve Cemafroid dahil, yürürlükteki tüm güncel taşımacılık sertifikasyonlarının kriterlerine uygundur.

YORUMLAR

BENZER HABERLER