66 ÖĞRENCİLER “LOGİSTİCS FORUM’ 18” DE BULUŞUYOR

ÖĞRENCİLER “LOGİSTİCS FORUM’ 18” DE BULUŞUYOR

Yeditepe Üniversitesi Lojistik Kulübü’ nce, bu yıl dokuzuncusu düzenlenen ve lojistik sektörü ile öğrencilerin buluşmasını sağlayan önemli bir platform olan “Logistics Forum’ 18”, 27-29 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Lojistik sektörü ile öğrencilerin buluşmasını sağlamak, lojistik sektörüyle ilgili güncel sorunları ve ilerlemeleri ele alarak öğrencilere sektörü tanıtmak amacıyla düzenlenen Lojistik Forum’ 18, üniversitenin Rektörlük Binası’ndaki Mavi Salon’ da yapılacak. One Belt One Road” panelinin ardından Bostancı Dedeman Convention Center’ da devam edecek olan Logistics Forum’ 18′ de, sektöre ilişkin toplamda 6 panel gerçekleştirilecek.

Utikad Başkanı Emre Eldener, Turkish Cargo Müşteri İlişkileri Başkan Yardımcısı Ahmet Kaya, Unsped Gümrük Müşavirliği CEO’su Hakan Çınar, Genel Transport Kurucusu / FIATA Senior Vice President Turgut Erkeskin, Netlog Lojistik’ten Fatih Şener ve Ekol Lojistik’ten Enise Ademoğlu’nun konuşmacı olacağı foruma, şehir içi ve şehir dışından 200’e yakın öğrenci katılacak.

YORUMLAR

BENZER HABERLER