153 NETLOG LOJİSTİK, FİLOSUNA 250 FORD TRUCS ÇEKİCİ EKLEDİ

NETLOG LOJİSTİK, FİLOSUNA 250 FORD TRUCS ÇEKİCİ EKLEDİ

Netlog Lojistik, filosunu 250 Ford Trucs çekici ile 1N güçlendirdi. Ford Otosan açıklamasına göre, Netlog Lojistik, 250 Ford Trucks 1846T Midilli Çekici ile filosunu yeniledi.

Rahmi Koç Müzesi’nde gerçekleşen teslimat töreninde, Ford Otosan Kamyon İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Kınay, Netlog Lojistik Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Çak, FSM Demirbaş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş, Ford Trucks Türkiye Direktörü Serhan Turfan, Ford Trucks Yurtiçi Satış Müdürü Burak Hoşgören, Ford Trucks Pazarlama ve Stratejik Planlama Müdürü Armağan Hazar ve Netlog Lojistik üst düzey yöneticileri hazır bulundu.

Törende, Netlog Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Çak’a plaketini Ford Otosan Kamyon İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Kınay teslim etti. Burada bir konuşma yapan Çak, Ford Trucks’ın kendileri için önemini vurgulayarak, “Biz iş hayatımıza Ford kamyonları ile başladık, yine Ford Trucks ürünleri ile büyümeye devam ediyoruz. Ford Trucks güçlü ürün gamı, Ford ve Koç Holding ortaklığının saygınlığı ile bize güven veriyor” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

BENZER HABERLER