96 MNG KARGO YENİ ACENTE MODELİ İLE İŞ ORTAKLARINI ARIYOR

MNG KARGO YENİ ACENTE MODELİ İLE İŞ ORTAKLARINI ARIYOR

 MNG Kargo, yenilediği acentelik modeli ile girişimcilere sunduğu fırsatları artırırken, hizmet kalitesini de her zaman en ust seviyede tutmayı hedefliyor.MNG Kargo Ticari Faaliyetlerden Sorumlu Genel Mudur Yardımcısı Özgün Şahin, yeni modelin temelinde satış ve dağıtım performansı odaklı bir hak ediş sisteminin yer aldığını belirtti.

Her gün 700 bin adrese hizmet ulaştıran MNG Kargo, büyümesinin ve gelişiminin başlıca faktörlerinden biri olan acentelik modelini yeniledi. MNG Kargo’nun yeni acentelik modeli girişimcilere önemi fırsatlar sunarken, hizmet kalitesinin her zaman en üst seviyede kalmasına yardımcı olacak. Konuya ilişkin bilgi veren MNG Kargo Ticari Faaliyetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özgün Şahin, Türkiye ekonomisinin KOBİ’ler ile büyüyeceğine inandıklarını ve KOBİ’lere fayda sağlayacak önemli çalışmalar hayata geçirdiklerini söyledi MNG Kargo acentelik modeliyle kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere fırsat sunduklarını kaydeden Şahın, yeni acentelik modelinin temelinde satış ve dağıtım performansı odaklı bir hak ediş sisteminin yer aldığını ifade etti.

Acente adaylarına bölgelerindeki en uygun lokasyonu seçme kolaylığı sağladıklarını belirten Şahın, “Acente adaylarımızı öncelikle şubelerimizde ki tum işleyişe hakim olabilecekleri ve MNG Kargo kültürünü benimseyecekleri bir eğitim sürecinden geçiniyoruz. ”Acentenin demirbaşlarının temininde destek oluyor ve eğitimli, şube işleyişini bilen personel sağlıyoruz. Acentelik süresi boyunca ihtiyaç duydukları her alanındayız” diye konuştu.

MNG Kargo’nun halen 850’yi aşkın birimle hizmet verdiğini ifade eden Şahın sözlerini sürdürdü”. 2019 yılında başta İstanbul, Ankara, İzmir, Kütahya, Eskişehir, Şanlıurfa, Balıkesir, Manisa, Muğla, Aydın, Denizli, Kocaeli, Konya, Tekirdağ, Bursa ve Adana olmak üzere tüm Türkiye’de  acenteleşme oranımızı artırmayı hedefliyor, girişimcilere kendi işlerinin patronu olma imkanı sağlıyoruz.

Güçlü teknoloji altyapısı ile kargo sektörünün önde gelen şirketten arasında yer alan markamızla birlikte büyümek isteyen girişimcileri MNG Kargo güvencesinde hizmet vermeye davet ediyoruz. MNG Kargo, yenilediği  Acente adaylarına bölge ile girişimcilere sunduğu fırsatları ve uygun lokasyonu seçme, hizmet kalitesini de her zaman  üst seviyede tutmayı hedefliyor.  Kargo Ticari Faaliyetlerden işleyişine Genel Müdür Yardımcısı Özgün Şahin, yeni model türünü ben temelinde satış ve bir eğitim  performansı odaklı hak ediş sisteminin yer alacağını belirtti.

YORUMLAR

BENZER HABERLER