93 MARS LOGİSTİCS’E ‘LOJİSTİKTE YILIN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ’ ÖDÜLÜ

MARS LOGİSTİCS’E ‘LOJİSTİKTE YILIN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ’ ÖDÜLÜ

Lojistikte Yılın Başarı Ödülleri 2016; farklı sektörlerden 3 bini aşkın tedarik zinciri yöneticisi, lojistik ve taşımacılık sektörü yetkilisinin oylarıyla sahiplerini buldu. Mars Logistics liderliğinde 13 yıldır düzenlenen Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması, ‘Lojistikte Yılın En Başarılı Sosyal Sorumluluk Projesi’ seçildi.

Ekonomi ve Lojistik Zirvesi 2016 kapsamında düzenlenen gala gecesinde sahiplerini bulan Lojistikte Yılın Başarı Ödülleri 2016’da Mars Logistics, ‘Lojistikte Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi’ kategorisinde ödüle layık görüldü. Mars Logistics liderliğinde düzenlenen ‘Lojistik Vaka Yarışması’ sektörde yarattığı farkındalık ile ‘Lojistikle Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi’ seçildi. Lojistik Vaka Yarışması, öğrencilere eğitim hayatlarında kazandıkları bilgi birikimlerini uygulama olanağı yaratmanın yanında lojistiğin ve tedarik zincirinin farklı yönlerinde araştırma ve analiz yaparak kendilerini geliştirmelerine de destek oluyor.

“BİRİNCİL ÖNCELİĞİMİZ EĞİTİM”

Mars Logistics adına ödülü alan Genel Müdür Ali Tulgar, “Mars Logistics olarak sosyal sorumluluk projelerinde birincil önceliğimiz daima eğitim olmuştur. Bu yaklaşımımızın önemli bir parçası olan ve bizim için artık bir gelenek haline gelen Lojistik Vaka Yarışması’nın bu yıl 13’üncüsünü düzenliyoruz. Lojistik zeka, ekip çalışması, proje yönetimi gibi pek çok donanıma hakim olmayı gerektiren ayrıca lojistik sektörünü yakından tanıma ve analiz etme imkanı sunulan Vaka Yarışması sektöre yapılan büyük bir yatırım. Bu sebeple bugün aldığımız ödül bizler için büyük anlam ifade ediyor. Önümüzdeki dönemlerde de sosyal sorumluluk projelerindeki hassasiyetimizi arttırarak sürdüreceğiz. Emeği geçen herkese takdirlerinden ötürü teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

YORUMLAR

BENZER HABERLER