288 MARS LOGİSTİCS’ İN TOPLUMSAL MEMNUNİYET ORANI ARTMAYA DEVAM EDİYOR

MARS LOGİSTİCS’ İN TOPLUMSAL MEMNUNİYET ORANI ARTMAYA DEVAM EDİYOR

Tüm entegre lojistik hizmetlerini kusursuz olarak sunarak sektörde sayısız farklılıklar yaratan ve sürekli büyüyerek müşterilerine yenilikler sunan Mars Logistics’ in toplumla ilişkisini ölçmek, toplumdaki algısını değerlendirmek amacıyla 10 yıldır yılda bir kez gerçekleştirdiği Toplumsal Memnuniyet Anketi 2015 değerlendirme sonuçları belli oldu.

Mars Logistics’ in her geçen yıl arttırdığı toplumsal memnuniyet oranı bu yıl % 91 ‘e yükseldi. Türkiye’nin lider lojistik şirketlerinden Mars Logistics, müşteri odaklı bir kalite anlayışıyla mevcut müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını iyi analiz ederek performansı iyileştirmenin yolunun ölçümlemeden geçtiğinin bilinciyle 2005 yılından beri toplumsal memnuniyet anketi düzenliyor.

Her yıl olduğu gibi 2015 yılı ölçümlemesini de tarafsız bir sonuç hedefi ile gerçekleştiren Mars Logstics Toplumsal Memnuniyet anketine kurum ile temasta bulunan 16 farklı ilden paydaşlar, çalışan aileleri, basın mensupları, akademisyen, üniversite öğrencileri, STK gibi kişi, kurum ve kuruluşları katıldı. Katılımcıların neredeyse tamamının yanıtladığı ankette yer alan on sorudan “Mars Logistics, lojistik sektörünün gelişimine katkı sağlayan bir kurumdur.” ve “Mars Logistics ülke ekonomisine katkıda bulunan bir kurumdur.” Maddeleri %94 memnuniyet oranıyla en yüksek puanı alan sorular oldu.

Mars Logistics; memnuniyet düzeyini arttıracak toplumsal potansiyelin gelişimini sağlamak ve toplumsal algıyı pekiştirerek gelecek nesillere özgün, yenilikçi ve kalıcı değerler oluşturmak adına çalışmalarına devam ediyor.

YORUMLAR

BENZER HABERLER