İlk Dijital Teslimat Buluşması

İlk Dijital Teslimat Buluşması

İlk dijital teslimat buluşması

Tırsan Treyler, Covid-19 salgını döneminde araç teslimatlarını online buluşmalarla duyurdu. Tırsan yöneticileri, Eyüp Lojistik ve Hüner Lojistik yöneticileri ve basın mensupları ile canlı video konferans sistemi üzerinden görüştüler. Tırsan Adapazarı Tesisleri’nin Covid-19 Güvenli Üretim Sertifikası almasının ardından da fiziki teslimatlara Atom Lojistik ile başlandı.

Tırsan Treyler, Türkiye’de bir ilke daha imza attı ve Covid-19 salgını döneminde araç teslimat buluşmalarını online yapmaya başladı.

İlk online teslimat tüm treyler filosu Tırsan araçlardan oluşan Eyüp Lojistik’e yapıldı. 165 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus treyler alan Eyüp Lojistik’in bu yatırımla filosundaki Tırsan araç sayısı 765’e yükseldi. Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ve Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç canlı video konferans sistemi üzerinden görüştüler. Bu buluşmada Eyüp Lojistik ile uzun yıllara dayanan güçlü iş birlikleri olduğunu vurgulayan Çetin Nuhoğlu, “Bu teslimatın Gaziantep merkezli ve bölgenin dış ticaretinde söz sahibi olan bir şirkete olması, bölge adına gurur kaynağımız oldu.” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

BENZER HABERLER