175 HOROZ LOJİSTİK KARARLI BİR ŞEKİLDE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

HOROZ LOJİSTİK KARARLI BİR ŞEKİLDE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Horoz Lojistik Entegre Lojistik Grup Başkanı Mehmet Aykut Aygüven: “Horoz Lojistik olarak başta beyaz eşya ve kahverengi eşya olmak üzere ev teslimatında Türkiye’nin her köşesine hizmet veren en önemli lojistik firmasıyız. 2019 yılını montajlı mobilya lojistiği alanında atılım yılı olarak planladık ve yatırımlarımızı bu alana yönlendirmiş durumdayız.”

Horoz Lojistik olarak; Türkiye’ye, Türkiye’nin ekonomik geleceğine, ekonomi yönetiminin aldığı ve alacağı kararlara güveniyoruz. Bu nedenle piyasalar FED’in kararlarını, dolar kurunun durumunu, ekonomik durgunluğu ve belediye seçimlerini tartışmaya devam ederken Horoz Lojistik olarak biz kararlı bir şekilde büyümeye devam ediyoruz. Yeni projelerimizi ve yatırımlarımızı da bu kararlılığımıza paralel bir şekilde yürütüyoruz. Başta beyaz eşya ve kahverengi eşya olmak üzere ev teslimatında Türkiye’nin her köşesine hizmet veren en önemli lojistik firmasıyız. Bayi kanalı ve eve teslim alanlarında en önemli dağıtım firmalarından biri olmamız nedeniyle firma kapsamında en ciddi gelişmeyi, son yıllarda katlanarak büyüyen E-Ticaret dağıtımında gösterdik.

Montajlı mobilya lojistiği alanında atılım yılı 2019 yılını, sektörün en önemli boşluklarından biri olan montajlı mobilya lojistiği alanında atılım yılı olarak planladık ve yeni yatırımlarımızı bu alana yönlendirdik. Bununla birlikte İstanbul dışındaki illerde uluslararası standartlarda depolama hizmeti sağlayan organizasyonların eksikliğini gördük; ve ilk etapta bu eksikliği gidermek üzere Ankara’da 50.000 m2 ve İzmir’de 15.000 m2’lik iki depomuzu faaliyete açtık. İstanbul’daki büyümemizi de 2019 başında devreye aldığımız 25.000 m2’lik iki yeni depo ile sürdürüyoruz.  Horoz Lojistik kararlı bir şekilde büyümeye devam ediyor Horoz Lojistik Entegre Lojistik Grup Başkanı Mehmet Aykut Aygüven: “Horoz Lojistik olarak başta beyaz eşya ve kahverengi eşya olmak üzere ev teslimatında Türkiye’nin her köşesine hizmet veren en önemli lojistik firmasıyız. 2019 yılını montajlı mobilya lojistiği alanında atılım yılı olarak planladık ve yatırımlarımızı bu alana yönlendirmiş durumdayız.” Montajlı mobilya lojistiği alanında atılım yılı 2019 yılını, sektörün en önemli boşluklarından biri olan montajlı mobilya lojistiği r alanında atılım yılı olarak planladık ve r* yeni yatırımlarımızı bu alana yönlendirildik.

Bununla birlikte İstanbul dışındaki illerde uluslararası standartlarda depolama hizmeti sağlayan organizasyonların eksikliğini gördük; ve ilk etapta bu eksikliği gidermek üzere Ankara’da 50.000 m2 ve İzmir’de 15.000 m2’lik iki depomuzu faaliyete açtık. İstanbul’daki büyümemizi de, Türkiye’nin ekonomik 2019 başında devreye girecektir. Bu nedenle piyasalar FED’in kararlarını, dolar kurunun durumunu, ekonomik durgunluğu ve belediye seçimlerini tartışmaya devam ederken Horoz Lojistik olarak biz kararlı şekilde büyümeye devam ediyoruz. ve yatırımlarımızı da bu kararlılığımıza paralel yürütüyoruz. Başta beyaz eşya ve kahverengi eşya olmak üzere ev teslimatında Türkiye’nin her köşesine hizmet veren en önemli lojistik firmasıyız. Bayi kanalı ve eve teslim alanlarında en önemli dağıtım firmalarından biri olmamız nedeniyle firma kapsamında en ciddi gelişmeyi, son yıllarda katlanarak büyüyen E-Ticaret dağıtımında gösterdik.

YORUMLAR

BENZER HABERLER