342 HOROZ LOJİSTİK BİR “TIK” YAKININIZDA

HOROZ LOJİSTİK BİR “TIK” YAKININIZDA

Horoz Lojistik’ten değişen dünya şartlarına tam uyum

Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm lojistik hizmetlerini, entegre bir şekilde sunarak, özel çözümler üretebilen Horoz Lojistik, yeni yatırımları ile son kullanıcıların adreslerine kadar yapılan ürün teslimini devreye koyduğu e-ticaret sistemiyle en kısa sürede ve başarıyla gerçekleştiriyor.

Dünyayı 24 saat açık küresel bir pazar haline dönüştüren internetin sahip olduğu imkanlar, e-ticaret aracılığıyla işletmelere fayda sağlarken, müşteriler için de hızlı ve kaliteli bir hizmet anlamına geliyor. 75 yıl gibi derin bir geçmişi ardına alan Horoz Lojistik de yeni yatırımları ile son kullanıcıların adreslerine kadar yapılan ürün teslimini devreye koyduğu e-ticaret sistemiyle en kısa sürede ve başarıyla yerine getiriyor. Yıllardır, küçük ev aletleri ve beyaz eşya sektörünün vazgeçilmez tedarikçilerinden olan Horoz Lojistik, bu sektöre yaptığı yatırımlara bir yenisini daha ekledi.

Horoz Lojistik uzun zamandan beri, beyaz eşya sektörü tarafından, gerek yurt içindeki üretim fabrikalarından sevk edilen, gerekse yurt dışından ithalat yoluyla ülkemize getirilen ürünleri, bayi, depo, mağaza ve zincir market kanallarına yüksek performans düzeyinde sevk ve teslim ediyor.

Dağıtım süreçlerinde elde ettiği başarılı operasyonları sayesinde tercih edilen Horoz Lojistik, sektörün önemli bir ihtiyacına daha karşılık vererek “ev teslimatı” projesini müşterisine sunuyor. Bu hizmet kapsamında satın alınan ürünlerin, son kullanıcıların adreslerinde evlerinin içine kadar teslim edilmesiyle, hem gönderici firmanın hem de alıcı müşterilerin lojistik beklentilerine önemli bir çözüm kaynağı oluyor. Müşteri istek ve ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen lojistik; küreselleşme, ilerleyen teknoloji ve artan tüketici bilinci ile şekillenen dinamik bir sektör haline geldi. Bu durum işletmeleri, yenilikleri yakından takip etmeye zorlarken, lojistik firmalarının, faaliyetlerinde elektronik uygulamalar kullanmasıyla birlikte müşteri memnuniyetinde de çıta bir basamak yukarı taşındı.

Dünya dönüyor, devir değişiyor

Değişen ve gelişen dünya şartlarına tam uyum sağlayan Horoz Lojistik de sunduğu hizmetlerle müşterilerinin taleplerine kaliteden ödün vermeden en hızlı dönüşleri sağlıyor. Günümüz dünyasında, toplam perakende ticaret hacmi içinde, e- ticaretin oranı her geçen gün artış gösteriyor. Hane halkı internet üzerinden güvenli alışveriş yaparken, aldıkları ürünlerinde kendilerine vaktinde, hasarsız ve evlerine kadar teslim edilmesini bekliyor. Horoz Lojistik, global dünyada günümüz iş hayatının yoğunluğu sebebiyle, ihtiyacı olan ürünleri internetin sunmuş olduğu ayrıcalıklarla e-ticaret siteleri üzerinden alışveriş yaparak edinen tüketiciye bu projesiyle önemli bir fayda sağlıyor.

Köklü lojistik firması Horoz Lojistik, B2B projelerindeki deneyimini B2C ve C2C projelerine de yansıtıyor. Hem mağazadan seçilen, hem de e-ticaret sitelerinden satın alınan ürünlere uzman ve deneyimli kadrosu ile lojistik destek veren Horoz Lojistik, Türkiye kapsamındaki dağıtım ağı ve işleyiş yapısı ile randevulu ev teslimatlarını beklentilerin üzerindeki bir performansla gerçekleştiriyor. Ev teslimi hizmeti kapsamında; hem göndericinin bayi satış noktası ve deposundan, hem de Horoz Lojistik’in hizmet verdiği lojistik depolardan son kullanıcı adreslerinde sevkiyat yapılabiliyor. Ürünlerin katlara kadar taşınması ile fark yaratılıyor. Taşıma ve teslim operasyonlarının doğru biçimde kurgulanması, alt yapıya yapılan yatırımlar, eğitimli ve donanımlı bir müşteri hizmetleri kadrosunun yoğun çalışmaları, yakın takibi ve itinalı yaklaşımı sayesinde başarıya ulaşan bu proje, uygulamaya geçtiğinden bu yana müşterilerinden yoğun talep görüyor.

Ev teslim hizmetinde, zaman kavramının öneminin bilincinde olan Horoz Lojistik, geliştirdiği yenilikçi mobil alt yapıyı kullanarak, anlık teslimat bilgisi, teslimata ait teslim belgesinin anlık olarak sisteme yüklenmesi, teslimat noktasının harita üzerinde gösterilmesi gibi işlevleri yerine getiriyor. Bu alt yapı sayesinde, teknik servislerle senkronize teslimatı mümkün kılarak tüketicilerin aynı günde hem ürünlerini teslim almalarını hem de ürün kurulumlarının servis tarafından tamamlanmasını sağlıyor.. Ürünlerin sağlam ve eksiksiz biçimde adrese ulaştırılması konusunda kayıp ve hasar riskini, kurguladığı model sayesinde minimuma indirmesi de, beyaz eşya sektörü tarafından en çok tercih edilen marka olmasını sağlıyor. Horoz, her geçen gün, yeni hizmetleriyle tüm sektörlerdeki lojistik ihtiyaçlara katma değeri en yüksek şekilde çözümler üretmeyi hedefliyor.

YORUMLAR

BENZER HABERLER