272 HNR LOJİSTİK FİLOSUNDAKİ TIRSAN SAYISINI 500′ E TAMAMLADI

HNR LOJİSTİK FİLOSUNDAKİ TIRSAN SAYISINI 500′ E TAMAMLADI

Tırsan, HNR Lojistik’e Tırsan Adapazarı Fabrikasında düzenlenen törende,129 adet Tırsan Perdeli Mega semi-treyler teslim etti. DAF-Tırsan tarafından satışı gerçekleştirilen araçların teslimat törenine, Tırsan Treyler Yurtiçi Genel Müdür Yardımcısı Ercan Kulaksız, HNR Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Arda Hüner ve DAF-Tırsan Satış Müdürü Ertuğrul Erkoç katıldı.

HNR Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Arda Hüner teslimat töreninde yaptığı konuşmada, “Firma olarak Tırsan markasını tercih etmemizin öncelikli nedenlerinin başında, %100 yerli sermaye olmasının yanı sıra, Tırsan’ın her zaman ve her koşulda bize vermiş olduğu desteklerdir. Çünkü bizim için önemli olan tek şey günlük kazanımlar değil, uzun süreli ilişki ve kazanımlardır. Tırsanla yıllardır süren güzel bir iş ortaklığımız var” dedi.

Hüner sözlerine şu şekilde devam etti, “Öte yandan Tırsan’ın Türkiye treyler sektöründe yıllardır lider konumunda olması ve Perdeli Tenteli segmentinde de yine pazarın en donanımlı ve en güçlü treylerlerini üretiyor olması da Tırsan’ı seçmemizdeki diğer önemli bir faktör olmuştur” ifadelerini kullandı.

Arda Hüner son olarak, “Uluslararası taşımalarımızda Tırsan tren yüklemeli araçlar sayesinde, yakıt ve tamir bakım masrafı, lastik, şoför ve işletme maliyetlerimiz azalıyor bu da bizim için büyük avantaj. Tırsan ailesi ile uzun yıllardır süren bu olumlu iş birliğimizin ileriki yıllarda da artarak devam etmesinden memnuniyet duyacağız” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR

BENZER HABERLER