540 YILIN LOJİSTİK ŞİRKETİ HOROZ LOJİSTİK

YILIN LOJİSTİK ŞİRKETİ HOROZ LOJİSTİK

Gürkan Gürbüz: Ödüllendirilmek çalışma motivasyonumuzu arttıracak

Y ılın Starları Ödül Töreni’nde öne çıkan kategorilerden biri de lojistik oldu. Türkiye’de her geçen gün biraz daha büyüyen lojistik sektörünün 3 önemli markası Y ılın Lojistik Şirketi kategorisinde yarıştı. Ekovitrin 16. Yılın Starları yarışmasında yer alan 3 marka arasında Horoz Lojistik, ‘Yılın Lojistik Şirketi’ seçildi.

Eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun’un elinden ödülü, Horoz Lojistik Grup Başkanı Gürkan Gürbüz aldı. Törende konuşma yapan Gürbüz, ödülü almaktan memnuniyet duyduğunu belirterek şöyle konuştu: ‘”Yılın Lojistik Şirketi’ ödülünü almak bizim için çok önemli ve değerli. Bundan sonraki çalışmalarımızda bizi motive edecek ‘Y ılın Lojistik Şirketi’ ödülünü bütün Horoz Lojistik çalışanları adına alıyorum. Bu ödülü alabilmek için gecesini gündüzüne katan çok özel bir ekibimiz var. Bu aslında onların başarısı. Bize verilen ödül ve duyulan güven bize daha fazla çalışma sorumluluğu yüklüyor. Ekovitrin dergisine ve Yılın Starları Ödül Töreni’nin hazırlanmasında emeği geçen, bizlere bu ödülün verilmesine katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.”

Yılın Lojistik Şirketi HOROZ LOJİSTİK

1942 yılında kurulan Hotoz Lojistik, uluslararası ortaklıkları, istihdamı, yarattığı ekonomi ve sağladığı katma değeriyle lojistik sektörünün liderliğini yapan dev bir şirkettir. Lojistik sektöründe Türkiye’nin ilk milli kuruluşu olan Horoz bugün, 5 kıtada, 105 ülkede, 601 noktada Entegre Lojistik Çözümler üretebiliyor. Horoz Holding, ana faaliyet konusu olan lojistik hizmetler alanında iki büyük şirketiyle faaliyet gösteriyor; Horoz Lojistik, Yurtiçi Komple Taşıma, Depolama ve Dağıtım, Uluslararası Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı hizmetleri sunuyor. Horoz Bollord Logistics ise, Denizyolu-Havayolu Forwarding, Konteyner Dahili Taşımacılık ve Proje Kargo Taşımacılığı alanlarında müşterilerine hizmet veriyor. Horoz, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm lojistik hizmetlerini, müşterisinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla entegre bir şekilde sunarak, sınırsız özel çözümler üretebiliyor.

Sektörün yerli sermayeli en köklü kuruluşlarından olan Horoz, bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli insan kaynağını yetiştirerek sektörel gelişime katkı sağlıyor. Bu öncü yaklaşımını Horoz Eğitim Vakfı (HOREV) ile yaptığı Sosyal Sorumluluk Projeleri ile eğitim alanında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlamış olduğu 2 okulu ve burs ile desteklediği başarılı öğrencileri ile de gösteriyor.

(kaynak: ekovitrin)

YORUMLAR

BENZER HABERLER