AND VE KARUN İŞBİRLİĞİ İLE GOLDHOFER FABRİKASI ZİYARET EDİLDİ

AND VE KARUN İŞBİRLİĞİ İLE GOLDHOFER FABRİKASI ZİYARET EDİLDİ

Türkiye ağır nakliye sektörünün önemli isimleri, AND ve Karun iş birliği ile düzenlenen gezide bir araya geldi ve Goldhofer’in Almanya Memmingen’de bulunan fabrikasını gezme fırsatı yakaladı

Almanya’nın önemli ağır nakliye ekipman üreticisi Goldhofer, Türk müşterilerini AND ve Karun iş birliği ile Memmingen’de bulunan üretim alanında ağırladı. Organizasyon, ağır nakliye sektörünün önemli firmalarının yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Bu ziyaret ile birlikte katılımcılar Goldhofer fabrika tesislerinde yeni teknolojilerin yanı sıra üretim hattını da yalanda görme fırsatını yakaladı. Katılımcılar tesisleri gezmenin yanı sıra yeni ürünleri de demo alanında test ettiler.

ADDrive ilgi gördü

Yeni teknolojilerin birebir tecrübe edildiği gezide özellikle Goldhofer modüler treyler sistemi olan THP/SL Serisi, yeni kendinden tahrikli ve yokuş destek sistemi olan ADDrive, RES kanat taşıma semi-treyleri büyük ilgi gördü. Hatta ziyarette bulunan bazı firmalar tarafından bu ürünlerinde sipariş talepleri de Goldhofer ve Karun’a bildirildi Gezi sadece Goldhofer fabrikası ile sınırlı kalmazken, fabrikanın bulunduğu Memmingen şehri yakınlarındaki turistlerin cazibe merkezi olan Lindau (Bodensee) de ziyaret edildi Ayrıca ziyaretçilere Bavyera kültürü de tanıtıldı.

YOĞUN KATILIM GERÇEKLEŞTİ

AND ve Karun iş birliği ile organize edilen Goldhofer fabrika gezisine yoğun katılım gerçekleşti. Karun adına Orkun Öztuna ve Çağlar Çuhadar’ın eşlik ettiği organizasyona; Bekir Aydın (Aydın Vinç), Mustafa Baş (Yünak), Ömür Medetoğlu (Medetoğlu), Ülker Süngür (Teknotaş), Rasim Özyurt (Upitrans), Sinan-Sedat Işık (Işıklar), Samet Gürsu (Hareket), Fahri Güler (Güleray), Mehmet Fatih Erdoğan (Erdoğan), Mustafa Kılınç (HK Seytas), Mustafa Turhan (Öznakliyat), Ertan Ünal (Güleray), Selçuk Görmezoğlu (Mağdenli) ve Yasin Bayraktar (EKSA) katılım gösterdi.

 

YORUMLAR

BENZER HABERLER