177 GELECEĞİN KAPILARI BU ZİRVEDE AÇILACAK

GELECEĞİN KAPILARI BU ZİRVEDE AÇILACAK

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD’ ın 19 Eylül 2018 tarihinde düzenleyeceği ‘Geleceğin Lojistiği Zirvesi’ lojistik sektörünü heyecanlandırdı. Lojistik sektörünün geleceğinin her yönüyle ele alınacağı zirve sponsor ve katılımcılardan yoğun ilgi görüyor. UTİKAD üyeleri ve sektör paydaşları için geleceğin kapılarını açacak zirvede sektöre teknolojik ürünler sunan girişimciler inovatif sunumlar yaparken yurtiçi ve yurt dışından katılım sağlayacak fütürist konuşmacılar ‘gelecek senaryolarını’ paylaşacak.

YENİ UFUKLAR

Türk lojistik sektörünün öncü sivil toplum kuruluşlarından UTİKAD, Geleceğe nasıl uyum sağlarım? Geleceğin getireceği fırsatlar ve tehditler neler? Oyunda kalmaya nasıl devam ederim? e-Dünya’ya hazır mıyım?” gibi soruların yanıtlarına yeni bakış açısı kazandıracak Geleceğin Lojistiği Zirvesi’ni 19 Eylül 2018’de düzenliyor.

Lojistik sektöründe her geçen gün etkisi daha da yoğun hissedilen ve ‘teknolojik gelişmeler’ başlığı altında toplanan birçok kavram iş yapış şekillerine yön veriyor, yeni ufuklar açmaya devam ediyor. e-Ticaret ile gündelik hayatın bir parçası olan ve Endüstri 4.0 ile iş yapış şekillerinde köklü değişiklikler yaratacak değişim süreci ile adım adım e-dünya’ ya doğru gidiliyor. Geleceğin Lojistiği Zirvesi’nde bu yolculukta size eşlik etmesi gereken blockchain, inovasyon, Endüstri 4.0 gibi kavramların iş yapış şekillerine entegrasyonu masaya yatırılacak. Yurt içi ve yurt dışından profesyonellerin katılacağı panellerde uygulamalı örnekler katılımcılar ile paylaşılırken fütürist konuşmacılar gelecek senaryolarını anlatacak.

YORUMLAR

BENZER HABERLER