163 FIATA DİPLOMA EĞİTİMİ’ NDE 2. DÖNEM BAŞLADI

FIATA DİPLOMA EĞİTİMİ’ NDE 2. DÖNEM BAŞLADI

UTİKAD tarafından İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi desteğiyle düzenlenen FIATA Diploma Eğitimi programı, İTÜ Maçka Kampüsü’nde 1 Ekim’de başladı.

FIATA Diploma Eğitimi programının açılışında konuşan UTİKAD Yönelim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Eldener, “36 haftalık bu eğitime katıldığınız için öncelikle hepinizi tebrik ederim. Bu sürecin sonunda memnun ayrılacağınızı biliyoruz. Geçtiğimiz yıldan edindiğimiz tecrübelere dayanarak söyleyebilirim ki; FIATA Diploma Eğitimi sektöre dair alabileceğiniz en iyi eğitim” dedi. UTİKAD Yönetim Kurulu Üyesi ve FIATA Lojistik Akademi Mentoru Dr. Kayıhan Özdemir Turan ise şunları aktardı: “Geçtiğimiz yıl mezun olan katılımcılardan aldığımız geri dönüşler çok iyiydi. 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında heyecanlıydık. Çünkü bir ilki gerçekleştiriyorduk. Bu yıl geçtiğimiz yıl yapılan başarılı çalışmanın ardından gururlu ve mutluyuz.” FIATA Diploma Eğitimi koordinatörü İTÜ İşletme Fakültesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Murat Baskak da, İstanbul Teknik Üniversitesi olarak bu eğitime ev sahipliği yapmaktan dolayı gurur duyduklarını söyledi.

FIATA Diploma Eğitimi katılımcıları, açılış seremonisinin ardından ilk dersi lojistik sektörünün duayenlerinden Arif Davran ile birlikle yaptı. FIATA Diploma Eğitimi’nin yeni öğretim döneminde dersler 1 Ekim 2016 -18 Haziran 2017 tarihleri arasında Maçka’da bulunan İTÜ İşletme Fakültesi’ne ait tarihi binada verilecek. Sadece Cumartesi günleri yapılacak dersler günde 8 saat olarak gerçekleşecek, toplamda 36 hafta sürecek olan eğitimlerde, sektörde tecrübeli 20 ayrı eğitmen görev alacak.

YORUMLAR

BENZER HABERLER