73 EN BASARILISI OMSAN SEÇİLDİ

EN BASARILISI OMSAN SEÇİLDİ

Uluslararası Taşıma İşleri Organizatörleri (R2) kategorisinde üst üste 8.kez yılın en başarılı lojistik şirketi seçilen OMSAN, Jüri Özel Ödülleri kategorisinde ise İlk Özel Tren İşletmeciliği Projesi ile ödüllendirildi.

OYAK şirketlerinden OMSAN Lojistik, 15-17 Kasım tarihlerinde düzenlenen Logitrans Uluslararası Transport Lojistik Fuarı kapsamında bu yıl sekizinci kez dağıtılan Atlas Lojistik Ödülleri’nde iki farklı kategoride ödüllendirildi. TCDD Taşımacılık AŞ. ile imzalanan anlaşma ile Türkiye’nin ilk özel demiryolu işletmecisi olan OMSAN, Jüri Özel Ödülleri kategorisinde İlk Özel Tren İşletmeciliği Projesi ile ödüle layık görüldü. OMSAN, aynı zamanda sekizinci kez üst üste Uluslararası Taşıma İşleri Organizatörleri (R2) kategorisinde ise en başarılı lojistik şirketi seçilerek bu ödülü geleneksel hale getirdi.

ÖDÜLÜ ÇOK ÖNEMSİYORUZ

Ödül töreninde konuşan OMSAN Lojistik Genel Müdürü Doç. Dr. M. Hakan Keskin, ” Atlas Lojistik Ödülleri’nde sekizinci defe onurlandırılıyoruz. Aldığımız ödülleri, doğru yolda olduğumuzun tescili olarak görüyoruz ve bu ödüller çalışmalarımızı şevkle sürdürmemize vesile oluyor” dedi.

YORUMLAR

BENZER HABERLER