84 ELEKTRONİK TAŞIMACILIK AĞI eTA, 2015’TE 3 KAT BÜYÜDÜ

ELEKTRONİK TAŞIMACILIK AĞI eTA, 2015’TE 3 KAT BÜYÜDÜ

Türkiye’nin yeni nesil taşımacılık ağı eTA, 2015 yılını büyüme yolunda önemli adımlar atarak tamamladı. ı.ooo yeni üye müşteri ve 5.000 yeni üye kamyoncu kazanımı ile eTA, 2015 yılında iş hacmini 3 katına çıkardı.

Borusan Lojistik tarafından 2013 yılında hayata geçirilen ve yurtiçi tam kamyon yükü taşıma işlerinde KOBİ ölçeğindeki firmalar ve kamyoncu esnafı arasında kazan-kazan ilişkisini başarıyla yürüten eTA, 2015 yılında hizmet verdiği müşteri sayısını arttırırken toplam 17.000 üye kamyoncusuna düzenli iş fırsatları sunarak cirosunu 15,5 milyon TL’ye çıkardı.

KOBİ’lere lojistik süreçlerinde kurumsal hizmeti, maliyet avantajı yaratarak sunan ve optimum lojistik maliyetini yakalamada destek olan eTA, 4.500 üye müşterisinin nakliye taleplerini % 95’lik zamanında araç temin oranıyla karşılamayı da başardı. Gerçekleştirdiği 16.000 seferde sağladığı memnuniyet, yapılan sefer değerlendirme anketleri sonucunda %96 olarak belirlendi. Bu başarının sürdürülebilir olması adına yaptığı tüm taşımaları sigortalayan eTA ayrıca yaptığı teknolojik yatırımlar sayesinde kamyonları 7/24 izleyebiliyor.

2015 yılını KOBİ ve kamyoncu üyelerine kolaylıklar sunma yönünde değerlendiren eTA, etasimacilik.com web sitesini müşteri beklentisine uygun yenileyerek üyelik işlemlerini yalınlaştırdı. Kullanıcılara üyelik girişi olmadan teklif alabilme ve “eTA-Puan” müşteri bağlılık programı sayesinde avantajlar yakalama imkanları da sunuyor.

YORUMLAR

BENZER HABERLER