597 EKOL, OFİSLERİNİ YENİDEN YAPILANDIRDI

EKOL, OFİSLERİNİ YENİDEN YAPILANDIRDI

MALİYET DÜŞECEK, VERİMLİLİK ARTACAK

Ekol, büyüme stratejilerine paralel olarak ofislerini yeniden yapılandırıyor. Kusursuz müşteri memnuniyeti ve daha verimli hizmet sunmayı hedefleyen Ekol, İstanbul Avrupa Yakası’nda faaliyet gösteren ofislerini 8 Ekim itibarıyla tek bir çatı altında birleştirdi. Ekol’ün yeni ofisi İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nde (IDTM) faaliyet gösterecek.

Yeni ofiste; Ekol Dış Ticaret ekibinin yanı sıra Deniz ve Hava taşımacılığı, Rusya hattı hizmet verecek. Ayrıca Ekol Begonya Tesisleri’ndeki Kara Taşımacılığı Planlama, Fiyatlandırma ve Tedarikçi ilişkileri, Avrupa Yakası Satış ve Müşteri hizmetleri birimleri de bundan böyle çalışmalarına IDTM’ deki yeni ofiste devam edecek.

80 kişinin çalışacağı toplam 550 metrekare büyüklüğe sahip yeni Ekol ofisi hakkında Ekol Türkiye Ülke Müdürü Murat Kavrar, “Bu yeni yapılanma ile birlikte aslında 3 farklı ofisi tek bir lokasyonda toplamış olduk. Bu da hem maliyet açısından şirketimize avantaj sağlayacak hem de farklı ekiplerin sinerji içerisinde bir arada çalışması ile verimliliği artıracaktır. Çalışma arkadaşlarımızın fikirleri ile tasarlanan, ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayacak keyifli bir ofis ortamı oldu” diye konuştu.

(kaynak: haber merkezi)

YORUMLAR

BENZER HABERLER