204 DURMUŞ DÖVEN GESİAD’IN KONUĞU OLDU

DURMUŞ DÖVEN GESİAD’IN KONUĞU OLDU

Bursa Genç Sanayici İş İnsanları ve Yöneticileri Derneği (GESİAD), 2012 yılında uzay sınırına çıkan ilk Türk olarak tarihe geçen Reysaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven’ i ağırladı.

Ünlü iş adamı Durmuş Döven’ in katılımıyla 13. dönemin ikinci Sinerji Toplantısını gerçekleştiren GESİAD, Bursa iş dünyasının temsilcilerini de bir araya getirdi. GESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Demiral, GESİAD’ın Türkiye’nin ilk genç SİAD’ı olduğuna dikkat çekerek, “Hayata geçirdiğimiz Network Projesi ile üyelerimiz arasındaki ticari işbirliklerinin gelişmesine katkı sağladık” şeklinde konuştu.

13 Eylül’de 2012’de askeri uçakla, Sibirya’daki bir askeri üsten yaklaşık 24 bin metre yükseğe çıkarak uzayda heyecanlı bir yolculuk gerçekleştirdiğini söyleyen Reysaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven, “Ödüm patladı ama hayatımdaki en ilginç deneyimi yaşadığım için çok mutluyum. Bugün yine gidelim deseler hemen uçağa atlar yine uzay noktasına çıkarım” dedi.

Türkiye ekonomisinin mevcut durumu ile ilgili gelen bir soruya gelecekten umutlu olduğunu söyleyerek cevap veren Döven, “Bizler iş adamıyız dolayısıyla umutla bakmak durumundayız. Bir ülke düşünün ki bütün komşuları sıkıntılı. Bu ülkenin ekonomisinin çok iyi olmasını bekleyemezsiniz ancak tüm bunlara rağmen Türkiye iyi durumda. Ben seçim sonrasında ekonominin rayına gireceğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

BENZER HABERLER