88 DHL Open Golf Turnuvası Kemer Country Club’ da gerçekleşti

DHL Open Golf Turnuvası Kemer Country Club’ da gerçekleşti

Dünyanın önde gelen uluslararası hızlı hava taşımacılığı şirketi DHL Express, 1995 yılından bu yana İKSV Resmi Taşıyıcı Sponsoru olarak sanata verdiği desteği sporda da sürdürüyor. Türkiye’nin tanıtımı açısından da önem taşıyan golf sporunun ülke içinde yaygınlaşması ve gelişmesinin önemine inanan DHL Express, Kemer Country Club içinde yer alan Golfer’s Lounge’ın sponsorluğunu üstlendi.

DHL Golfer’s Lounge’ın açılışı nedeniyle 7-8 Ekim 2017 tarihinde DHL Open Golf Turnuvası gerçekleştirildi. Turnuvaya aralarında Erhan Kamışlı, Beyhan Benardete, Erdem Kıramer, Fehmi Zorlu, Hasan Akçakayalıoğlu, Bülent Ciritçi, Faruk Erdoğan, Kerem Metin’in de aralarında bulunduğu iş ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri katıldı.
DHL Express Türkiye CEO’su Claus Lassen, turnuvaya ilişkin değerlendirmesinde, “DHL Express olarak, toplumsal gelişimin yalnızca ekonomik ve çevresel gelişimden ibaret olmadığının bilincindeyiz ve toplumsal gelişim için sporun ve sanatın da muhakkak desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz. 1995 yılından bu yana İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın (İKSV) Resmi Taşıyıcı Sponsoru olarak, şehri uluslararası kültürel yaşamın merkezlerinden biri haline getirmeye katkıda bulunuyoruz. Golf sporunun da yine aynı şekilde Türkiye’nin tanıtımına ve dünya ile bağlarının güçlenmesine önemli katkıları olabileceğine inanıyoruz. Bu nedenle DHL Golfer’s Lounge’ın açılışını gerçekleştirdik ve bunu kutlamak için de DHL Open Golf Turnuvası’nı düzenledik. Tüm katılımcılara teşekkür ediyor, herkes için keyifli bir etkinlik olduğunu umuyorum” diye konuştu.
5 kategoride 15 ödül
Toplam 216 kişinin yer aldığı iki günlük DHL Open Golf Turnuvası’nda 5 kategoride toplam 15 kişi ödül alırken, büyük ödülün sahibi Hyun Young Shim oldu

YORUMLAR

BENZER HABERLER