“Deniz Yolu Taşımacılığında da İddialıyız”

“Deniz Yolu Taşımacılığında da İddialıyız”

“DENİZ YOLU TAŞIMACILIĞINDA DA İDDİALIYIZ”

Dünyanın gayri safi milli hasılası en büyük ülkelerinde faaliyet gösterdiklerini ve 81 lojistik merkeziyle hizmet verdiklerini belirten Barsan Global Lojistik (6GL) Vönetim Kurulu Başkanı Cengiz Çaptuğ, “Müşterilerimizin transit süre ihtiyaçlarına göre gerekli analizleri yaparak, alternatif rota ve armatör opsiyonlarla butik hizmet veriyoruz. Uzak Doğu ve Amerika’da sahip olduğumuz NVOCC belgeleri ile deniz yolu taşımacılığında iddialıyız” dedi.

Kurulduğu 1982 yılından bugüne birçok ilke ve başarıya imza atan Barsan Global Lojistik (BGL), deniz yolu taşımacılığında da iddialı. Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa başta olmak üzere Shanghai, Shenzhen, Hong Kong, Seul, New York, Los Angeles, San Francisco, Miaıııi, Houston, Chicago, Barcelona, Nurnberg, Coveııtry, Toronto, Sao Paulo gibi dünyanın en önemli liman ve ticaret şehirlerinde kendi depolarıyla hizmet veren şirket, deneyimli Türk ve yabancı kadrolarıyla müşterilerinin transit süre ilıtiyaçlarına göre en uygun çözümleri sunuyor.

Deniz yolu taşımacılığına ilişkin soruları cevaplandıran Barsan Global Lojistik (BGL) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Çaptuğ, dünyanın gayri safi milli hasılası en büyük ülkelerinde faaliyet gösterdiklerine dikkat çekerek, “Dünya’da 81 lojistik merkezimizle hizmet vermeye devanı ediyoruz. Tüm dünyada oluşturduğumuz geniş hizmet ağı ile tüm müşterilerimizin uluslararası deniz yolu taşımaları ve tamamlayıcı servis taleplerini karşılayacak hizmeti sunuyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

BENZER HABERLER