104 İNOVASYON Intermodala uygun olmayan treylerler de demiryolu ile taşınabiliyor

İNOVASYON Intermodala uygun olmayan treylerler de demiryolu ile taşınabiliyor

TX Logistik AG , intermodala uygun olmayan treyleri, özel bir platforma koyarak trenlerle taşıyor, Nikrasa adı verilen platform sayesinde treylerler trenlere hızlı şekilde yükleniyor ve güvenli şekilde taşınıyor, Avrupa’nın önde geien özel demiryolu şirketlerinden oian TX Logistik AG (1X1), özel kargo eiieçieme sistemi Nikrasa ile intermodai taşımacılığa uygun olmayan treylerlerin demiryolu ile taşınmasını sağlıyor.

Avrupa genelinde her hafta 400’den fazla tren hareketi sağlayan firmanın sunduğu altyapı sayesinde her türlü treyler, trenlerle rahat ve güvenli şekilde taşınıyor. TX Logistik’in şu anda dolaşımda yaklaşık 150 adet taşıma platformu (Nikrasa) var ve haftada 200 treyler bu platformlarla taşınıyor. Avrupa’da geniş bir ağda hizmet veren şirketin amacı yük taşımacılığını karayolunda demiryoluna çekmek. Bunun için yatırımlar yapan ve özel sistemler geliştiren TXL, İtalya’dan İskandinavya’ya kadar uzanan geniş bir ağda her hafta 400’den fazla tren hareketi sağlıyor. İntermoda ve demiryolu taşımacılığına yönelik çözümler sunan TX Logistik; İsviçre, Avusturya, İsveç ve Danimarka’daki yan kuruluşları ve İtalya ve Hollanda’daki şubeleriyle Avrupa ulaşım ağını yönetiyor. Kendi lisansları ve kendi tren sistemleri ile demiryolu taşımacılığı hizmeti sunan TXL, İtalya’dan İskandinavya’ya veya Hollanda’ya kadar geniş bir hatta işletmecilik yapıyor.

TX Logistik AG Bölge Sorumlusu ve Güney Bölgelerinden Sorumlu Stefano Noseda, farklı sektörlere taşımacılık hizmeti sunan müşterilerine demiryolu çözümlerini sunduklarını belirtiyor. Noseda, sundukları hizmetlerin müşterilerine sağladıkları avantajı ise tek elden çözüm olarak açıklıyor. TXL, müşterilerinin; lokomotif, vagon, liman ve terminal operasyonlarını yönetiyor. Bu sayede zamandan büyük tasarruf sağlanırken müşteriye anlık bilgiler de aktarılabiliyor. Noseda, TXL’nin web tabanlı sipariş yönetim sistemi sadece sipariş takibini kolaylaştırmakla kalmadığını, aynı zamanda performansı artırarak şeffaflık ve kalite sağladığını belirtiyor.

TRENE BİNMEYEN TREYLER KALMIYOR TXL’nin en önemli hizmetlerinden biri de Nikrasa. Bu sistem bugüne kadar demiryolu taşımalığını kullanmamış nakliyecileri hedefliyor. Nikrasa sayesinde çekicilerle gelen treylerler rahatça demiryoluna aktarılabiliyor. Aktarma için farklı ekipmanlara ve terminal altyapılarına yatırım 36 İNOVASYON İLlftt Intermodala uygun olmayan treylerler de demiryolu ile taşınabiliyor TX Logistik AG , intermodala uygun olmayan treyleri, özel bir platforma koyarak trenlerle taşıyor, Nikrasa adı verilen platform sayesinde treylerler trenlere hızlı şekilde yükleniyor ve güvenli şekilde taşınıyor, • Avrupa’nın önde gelen özel demiryolu İskandinavya’ya kadar uzanan geniş bir ağda açıklıyor. TXL, müşterilerinin; lokomotif, vagon, şirketlerinden olan TX Logistik AG (TXL), her hafta 400’den fazla tren hareketi sağlıyor. liman ve terminal operasyonlarını yönetiyor, özel kargo elleçleme sistemi Nikrasa İntermodai ve demiryolu taşımacılığına yönelik Bu sayede zamandan büyük tasarruf sağlanır- ile intermodai

taşımacılığa uygun olmayan çözümler sunan TX Logistik; İsviçre, Avusturya, ken müşteriye anlık bilgiler de aktarılabiliyor, treylerlerin demiryolu ile taşınmasını sağlıyor. İsveç ve Danimarka’daki yan kuruluşları ve İtalya Noseda, TXL’nin web tabanlı sipariş yönetim Avrupa genelinde her hafta 400’den fazla tren ve Hollanda’daki şubeleriyle Avrupa ulaşım ağını sistemi sadece sipariş takibini kolaylaştırmakla hareketi sağlayan firmanın sunduğu altyapı yönetiyor. Kendi lisansları ve kendi tren sistem- kalmadığını, aynı zamanda performansı artırarak sayesinde her türlü treyler, trenlerle rahat ve leri ile demiryolu taşımacılığı hizmeti sunan şeffaflık ve kalite sağladığını belirtiyor, güvenli şekilde taşınıyor. TX Logistik’in şu anda TXL, İtalya’dan İskandinavya’ya veya Hollanda’ya dolaşımda yaklaşık 150 adet taşıma platformu kadar geniş bir hatta işletmecilik yapıyor.

TRENE BİNMEYEN TREYLER KALMIYOR (Nikrasa) var ve haftada 200 treyler bu platform- TX Logistik AG Bölge Sorumlusu ve Güney Bölge- TXL’nin en önemli hizmetlerinden biri de Nikrasalarla taşınıyor. Sorumlu Stefano Noseda, farklı sek- Bu sistem bugüne kadar demiryolu taşımalığını Avrupa’da geniş bir ağda hizmet veren şirketin törlere taşımacılık hizmeti sunan müşterilerine kullanmamış nakliyecileri hedefliyor. Nikrasa amacı yük taşımacılığını karayolunda demir- demiryolu çözümlerini sunduklarını belirtiyor. sayesinde çekicilerle gelen treylerler rahatça yoluna çekmek. Bunun için yatırımlar yapan Noseda, sundukları hizmetlerin müşterilerine demiryoluna aktarılabiliyor. Aktarma için farklı ve özel sistemler geliştiren TXL, İtalya’dan sağladıkları avantajı ise tek elden çözüm olarak ekipmanlara ve terminal altyapılarına yatırım

Kaynak: www.tmnsmeilya.com

YORUMLAR

BENZER HABERLER