24 DEĞİŞİM, DİJİTAL VE DEĞERLER ULUDAĞ’DA KONUŞULDU

DEĞİŞİM, DİJİTAL VE DEĞERLER ULUDAĞ’DA KONUŞULDU

Ekonomist, Capital ve Start Up dergileri tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin (UEZ) ana teması “3D: Değişim, Dijital ve Değerler” oldu. UEZ’de 20 oturumda 100’ü aşkın konuşmacı ile iş dünyasından yaklaşık bin 500 temsilci yer aldı, Ekonomist, Capital ve Start Up dergileri tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi (UEZ), 22-23 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleşti. Zirve, bu yıl da sanayiden ticarete, üretimden perakendeye, finanstan teknolojiye kadar pek çok sektörün nabzını tuttu. “3D: Değişim, Dijital ve Değerler” ana temasıyla iki gün süren zirvenin açılış konuşmalarını, Ekonomist, Capital ve StartUp Dergileri Yayın Direktörü Rauf Ateş, Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız ve Dow Türkiye, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Hindistan Kamu İlişkileri Direktörü Hovvard Chase yaptı.

YERLİ VE YABANCI GENİŞ KATILIM UEZ’de 20 oturumda 100’ü aşkın konuşmacı ile işve ekonomi dünyasından yaklaşık bin 500 temsilci ağırlandı. Üst düzey bürokratların, Türk iş dünyasını temsil eden şirketlerin yönetim kurulu başkanları ve üst düzey yöneticilerinin katıldığı UEZ’de, ABD, Kanada, İsveç, İsviçre, Ürdün, Nijerya, İngiltere, Güney Kore, Hollanda, Çin, Slovakya ve Estonya’dan uluslararası konuklar da ağırlandı. RAUF ATEŞ Ekonomist, Capital ve Start Up Dergileri Yayın Direktörü EMRE AYYILDIZ Garenta veikinciyeni.com Genel Müdürü ULUDAĞ EKONOMİ ZİRVESİ Türkiye, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Hindistan Kamu İlişkileri Direktörü GÜÇLÜ SPONSOR DESTEĞİ Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin ana sponsoru bu yıl yine Garenta oldu. Garenta, organizasyona ilk günden bugüne ana sponsor olarak yer alarak devam ediyor. Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız, ‘Türkiye’nin en önemli etkinliklerinden biri olan Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne 2012 yılından bu yana ana sponsor olarak destek oluyoruz.İş dünyasını bir araya getiren, sektörleri ve şirketleri buluşturarak ekonomi dünyasının gündemini masaya yatıran bu zirvenin parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz” diyor

Türkiye İş Bankası ve Vodafone’un altın sponsor olduğu etkinlikte oturumlar, BASF Türkiye, Citibank, Facebook, Google, Halavet Gıda, Hepsiburada, HSBC, Netlog, Qatar Financial Centre, SOCAR Türkiye, THY, TBWA, TEB, Ziraat Teknoloji tarafından desteklendi. Zirvenin diğer sponsorları ise Aktaş, Global Ports Holding, P&G, Sanko, Uludağ İçecek, DenizBank, Pegasus, Sistem9, TAV ve Doğan Enerji oldu. HABER Değişim, Dijital ve Değerler  Uludağ’da konuşuldu. Ekonomist, Capital ve Start Up dergileri tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen Uludağ B Ekonomi Zirvesi’nin (UEZ) ana teması “3D: Değişim, Dijital ve Değerler” oldu. UEZ’de  20 oturumda 100’ü aşkın konuşmacı ile iş dünyasından yaklaşık bin 500 temsilci yer aldı. H Ekonomist, Capital ve Start Up dergileri tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen A Uludağ Ekonomi Zirvesi (UEZ), 22-23 Mart  2019 tarihlerinde gerçekleşti.

Zirve, bu yıl da . sanayiden ticarete, üretimden perakendeye, finanstan teknolojiye kadar pek çok sektörün nabzını tuttu. “3D: Değişim, Dijital ve Değerler” ı ana temasıyla iki gün süren zirvenin açılış konuşmalarını, Ekonomist, Capital ve StartUp Dergileri Yayın Direktörü Rauf Ateş, Genel Müdürü Emre Ayyıldız ve Dow Ekonomist, Capital ve Start Up Garenta ve ikinciyeni.com Türkiye, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Hindistan Dergileri Yayın Direktörü Genel Müdürü Kamu İlişkileri Direktörü Howard Chase yaptı. YERLİ VE YABANCI GENİŞ KATILIM UEZ’de 20 oturumda 100’ü aşkın konuşmacı ile iş ve ekonomi dünyasından yaklaşık 1500 temsilci ağırlandı. Üst düzey bürokratların, Türk iş dünyasını temsil eden şirketlerin yönetim kurulu başkanları ve üst düzey yöneticilerinin katıldığı , ABD, Kanada, İsveç, İsviçre, Ürdün,  Nijerya, İngiltere, Güney Kore, Hollanda, Çin, Slovakya ve Estonya’dan uluslararası konuklar Türkiye, Avrupa, Ortadoğu, da ağırlandı.

YORUMLAR

BENZER HABERLER