135 DB SCHENKER ARKAS, YENİ GENEL MERKEZİNE TAŞINDI

DB SCHENKER ARKAS, YENİ GENEL MERKEZİNE TAŞINDI

Türkiye’nin önde gelen lider lojistik servis sağlayıcısı DB Schenker Arkas, 19 Şubat itibarıyla yeni ofisinden hizmet vermeye başladı.

DB Schenker, dünya çapındaki 2,000’i aşkın merkezi ile 130’dan fazla ülkede uluslararası lojistik servis sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. Türkiye’de ise lojistik sektörünün önde gelen firmalarından Arkas Holding ile beraber gerçekleştirdiği ortak iştiraki DB Schenker Arkas, 1995’ten beri hizmet vermektedir.

20 seneyi aşkın süredir Türkiye’nin lider lojistik çözüm sağlayıcısı olarak hizmet veren DB Schenker Arkas, Zincirlikuyu’da bulunan genel merkezi ile Yeşilköy EDTM bloklarında bulunan hava kargo iş birimini tek çatı altında birleştirerek 19 Şubat itibariyle Kağıthane Premier Kampüs Ofis’teki yeni adresinden hizmet vermeye devam ediyor.

Gelişen iş süreçleri ve güçlü ekibiyle gün geçtikçe büyümeye devam eden DB Schenker Arkas, daha yeni teknolojiler ile daha verimli hizmet vermesine olanak sağlayacak olan yeni genel merkeziyle aynı zamanda standart ofislere göre yaklaşık % 20 oranında enerji verimliliği sağlamaktadır. İş süreçlerinde de hedefledikleri ekolojik çözümlerini Leed Gold sertifikası ile destekleyen yeni merkezlerinde daha az enerji harcayarak doğa dostu bir çalışma ortamı hedeflemektedir.

YORUMLAR

BENZER HABERLER