95 AVRUPA’NIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI 5. KEZ İSTANBULDA DÜZENLENİYOR!

AVRUPA’NIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI 5. KEZ İSTANBULDA DÜZENLENİYOR!

World E-commerce Forum (WORLDEF) tarafından düzenlenen DHL Uluslararası E-ihracat Konferansı, 3-4 Mayıs 2019 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde kapılanın açmaya hazırlanıyor. Türkiye ihracatçılar Meclisi (TİM) ve Ticaret Bakanlığı desteğiyle düzenlenen Türkiye İnavasyon Haftası kapsamında gerçekleştirilecek konferans, 12 ülkeden 36 konuşmacının yanı sıra 4 binden fazla katılımcıyı ağırlayacak. Avrupa’nın en büyük 5. E-ticaret pazaryeri olan Allegro’nun Perakendeden Sorumlu Direktörü Michallwanciw’in konuşmacı olarak yer alacağı etkinlikte, Türk ihracatçıların global pazarlara açılma stratejileri ele alınacak.

E-ticaretin öncüleri E-ihracat için buluşuyor! DHL Uluslararası E-ihracat Konferansında bu sene hedef pazar analizleri, tedarik zinciri yönetimi, uluslararası lojistik, global ödeme sistemleri ve devlet teşvikleri gibi birçok konu incelenecek. TİM Başkanı İsmail Gülle, DHL Express Türkiye CEO’su Claus Lassen DHL Express Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Boğaç Özsan, Tıcimax CEO’su Cenk Çiğdemli, İş Bankası Ödeme Sistemleri Birim Müdürü Mehmet Bülent Kutacunve WORLDEF Başkanı Ömer Nart’ın yanı sıra, Google, Joom, Fruugo, N11, Modanisa gibi yerli ve yabancı birçok şirket yöneticisi E-ihracat deneyimlerini paylaşacak.

Konferansla ilgili bir açıklama yapan WORLDEF Başkanı Ömer Nart, ” Uluslararası DHL E-ihracat Konferansı’nda, oturumlarla eş zamanlı olarak gerçekleştireceğimiz Speed Networking, Rountables ve B2B Match Making: Go Global etkinlikleriyle, ihracatçı firmaların Avrupa başta olmak üzere gelişmiş pazarlardaki Allegro gibi E-ticaret siteleriyle görüşmeler yapmasını planlıyoruz” dedi. Türkiye İnovasyon Haftası kapsamında düzenlenecek DHL Uluslararası E-ihracat Konferansı, Avrupa’nın en büyük e-ticaret sitelerinden Allegro ile Türk ihracatçılarını bir araya getirmeye hazırlanıyor.

YORUMLAR

BENZER HABERLER