Arkas Turizm Rotasını Ege’ye Çevirdi

Arkas Turizm Rotasını Ege’ye Çevirdi

ARKAS TURİZM ROTASINI EGE’YE ÇEVİRDİ

Ege Bölgesi’nin kimi çok, kimi pek az bilinen tarihi, kültürel ve doğal zenginlikleri, konaklama ve gastronomi seçeneklerini de içeren profesyonel bir platform olan “Ege’de Hayat Var” modülünde bir araya getirilerek tanıtıma sunuluyor. Hepsi bu kadar da değil. Arkas Turizm, kendi web sitesine entegre edilmiş, tamamı milli yazılım ürünü bu modül ile yenilikçi bir yaklaşımla, kişiselleştirilmiş bir tatil tasarımı yapmaya olanak sağlıyor.

Özellikle sanat ve spor konularında uzun vadeli sürdürülebilir projelerle İzmir’in sosyokültürel hayatına önemli katkılarda bulunan Arkas Holding bünyesinde yer alan Arkas Turizm, İzmir’de kruvaziyer turizmin gelişiminde öncü rollerden birini oynamıştı. Arkas Turizm’in “Ege’de Hayat Var” projesi de aynı şekilde İzmir’in ve Ege’nin tanınırlığını ve bölgedeki turizm hareketliliğini arttırmayı, bu yolla bölge ekonomisine katkıda bulunmayı hedefliyor.
Bir kısmı UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne giren tarih ve kültür varlıkları, güneş, deniz ve yeşilin bir araya geldiği birbirinden güzel doğal alanlar, Arkas Turizm tarafından özenle seçilerek hazırlanan konaklama, gastronomi, gezi alternatifleri www.arkasturizm.com/egedehayatvar üzerinden seçilerek kişisel tatil tasarımları oluşturulabiliyor. İki yıldan uzun sürede gerçekleştirilen proje, kişiye özel, esnek, modüler bir tatil tasarımı temelinde yüzlerce alternatif nokta içeriyor.

YORUMLAR

BENZER HABERLER