331 ALIŞAN LOJİSTİK BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

ALIŞAN LOJİSTİK BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Alışan Lojistik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Damla Alışan, 2014 yılını 335 milyon TL ciro ile tamamlayan bir firma olarak son yıllarda en az yüzde 20 seviyelerinde büyüme trendini yakaladıklarını söyleyerek, “2015 yılında da bu trendin yaklaşık olarak aynı seviyelerde gerçekleştiğini belirtebiliriz” dedi.

Alışan Lojistik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Damla Alışan, Alışan Lojistik olarak, 2001 yılından itibaren tüm süreçlerini ADR mevzuatına göre yönettiklerini belirterek, “Alışan Lojistik sürücüleri de tehlikeli madde taşımacılığının gerektirdiği eğitim ve sertifikaları almış durumda. Bunun dışında, birçok Alışan Lojistik sürücüsü MDI/TDI taşımacılığının gerektirdiği ISOPA ehliyetlerine de sahip. Başta SQAS ve ADR olmak üzere uluslararası standartlar ve yasal mevzuatlar düzeyinde süreçlerimizi yöneterek ve yatırımlarımızı da bu bazda planlayarak ve teknolojiye önem vererek uluslararası rekabette varlığımızı sürdürüyoruz” dedi.

”ADR KURALLARINI RAKİPLERİMİZDEN FARKLILAŞARAK YILLARDIR UYGULUYORUZ”

2014 yılını 335 milyon TL ciro ile tamamlayan bir firma olarak son yıllarda en az yüzde 20 seviyelerinde büyüme trendini yakaladıklarını ifade eden Alışan, “2015 yılında da bu trendin yaklaşık olarak aynı seviyelerde gerçekleştiğini belirtebiliriz. Aynı zamanda geçtiğimiz 2015 yılında da müşterilerimize daha kapsamlı ve verimli hizmet sunmak, faaliyet kalitemizi artırmak için taşımacılık alanında kiralama modeli ile 30 adet Tırsan Perdeli Maxima semitreyler yatırımını hayata geçirdik” diye konuştu.

Alışan, “Birçok Alışan Lojistik sürücüsü MDI/TDI taşımacılığının gerektirdiği ISOPA ehliyetlerine de sahip. Bu açıdan Alışan Lojistik’in mevcut yatırımları ve gelecekteki yatırımları tehlikeli madde taşımacılığının tüm boyutlarını dikkate alarak planlandı. Alışan Lojistik olarak, ADR kurallarını rakiplerimizden farklılaşarak yıllardır uyguluyoruz ve bu uygulamaların şirketimizin sürdürülebilir başarısına çok büyük katkıları olduğunu görüyoruz. ADR yönetmeliğinin gerekliliğini tam anlamıyla yerine getiren ve süreçleri uzun süredir takip eden Alışan Lojistik olarak; ADR yönetmeliğinin tüm lojistik sektöründe hizmet kalitesini ve iş güvenliğini daha yüksek bir standarda çekeceğini düşünüyoruz. Elbette çok eski araçlar, sigortasız ve eğitimsiz sürücüler ile çalışan firmaların sebep olduğu haksız rekabetin de zamanla ortadan kalkacağını umuyoruz.” şeklinde konuştu.

Alışan, 2016 yılı içerisinde global pazar ihtiyaçları doğrultusunda yapılanmalarını güncel tutarak, konularında uzman ekipleriyle müşterilerinin ihtiyaç duydukları tüm kanalları en pratik ve yenilikçi çözümlerle sunmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

 

YORUMLAR

BENZER HABERLER