71 ALIŞAN ‘LİKİT TAŞIMA’ YI ANLATTI!

ALIŞAN ‘LİKİT TAŞIMA’ YI ANLATTI!

Türkiye’nin taşımacılık sektöründe önde gelen firmalarından, Gebze ve Çayırova’da da yatırımları bulunan Alışan Lojistik, birçok coğrafyada, sahip olduğu en son teknolojiyle iş ortaklarına en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarına devam ediyor.

Alışan Lojistik, son olarak Lojistik Derneği LODER ‘in desteğiyle düzenlenen, Tehlikeli Madde Lojistiğinin konu edildiği ve Dinçer Lojistik, Solmaz Lojistik, TUGEM, Shell Türkiye ve Turkish Cargo firma temsilcilerinin de konuşmacı olarak katıldıkları Sektör Sohbetleri etkinliğinde Likit Taşıma/ Enerji Taşıma Lojistiği konusunda bir sunum gerçekleştirdi.

DİJİTALLEŞME VE İNOVASYON KONUŞULDU

İstanbul Maslak Sun Plaza’da gerçekleşen etkinlikte Alışan Lojistik adına sunum yapan Alışan Lojistik Satış Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Gökçe User, firmanın uzun yıllara dayanan tecrübelerini ve sektörel uygulamalarını katılımcılarla paylaştı. Sunumda yıllardır var olan taşımacılık, depolama gibi hizmetlere ek olarak Alışan Lojistik’in üzerinde sıklıkla durduğu dijitalleşme ve inovasyon kavramları da konuşuldu. Etkinlikte tehlikeli madde sektöründe faaliyet gösteren, hizmet alan ve hizmet veren firmaların yöneticileri ve iş ortakları, sektördeki uygulamalar konusunda deneyimlerini paylaştı.

YORUMLAR

BENZER HABERLER