132 “3 KAT BÜYÜDÜK, BİNAYA SIĞAMAZ OLDUK”

“3 KAT BÜYÜDÜK, BİNAYA SIĞAMAZ OLDUK”

Borusan Lojistik, genel merkezini Kağıthane Premier Kampüs Ofis’e taşıdı. Akıllı teknolojilerle donatılan yeni genel merkez daha verimli hizmet sunulmasını mümkün kılarken, çalışanlar için de rahat, yüksek teknolojili ve çevre dostu bir iş ortamı sağlamayı hedefliyor.

Borusan Lojistik Genel Müdürü İbrahim Dölen, son yıllarda yaklaşık 3 kat büyüdüklerini vurgulayarak, mevcut binaya sığmakta güçlük çekmeye başladıklarını ve teknoloji odaklı yeni bir merkeze taşındıklarını söyledi.

Borusan Lojistik Genel Müdürü İbrahim Dölen, yeni merkezlerine yönelik şu açıklamayı yaptı: “Son yıllarda Borusan Lojistik güçlü bir büyüme yaşıyor. Neredeyse 3 misli büyüdüğümüzü söyleyebiliriz. Mevcut binamıza sığmakta güçlük çekmeye başlamıştık. Oysa Borusan Lojistiklilerin rahat ve verimli bir ortamda çalışmaları gerekiyor. Biz müşterilerimize, fark yaratan fayda sağlayan çözümlerimiz ile yanınızdayız diyoruz. Bu sözümüzün arkasında durmamız, akıllı çözümler sunmamız ve hizmet kalitemizi sürekli yükseltmemiz gerekiyor.

Verimli işlerin, güzel çalışmaların arkasında yatan “Mutlu Çalışan” gerçeğinin bilinci ile çalışanlarımıza daha konforlu bir çalışma ortamı sağlamaya karar verdik ve bu taşınma kararımızı aldık. Yeni merkezimizin sunduğu çalışma ortamında operasyon merkezlerimizi birleştirerek gücümüze güç katacağız. Müşterilerimiz için fark yaratmak ve fayda sağlamak yönünde çıtayı daha da yükseğe çekeceğiz. Sektör lideri Borusan Lojistik her zaman yenilikçi ve öncü olacak; müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için gerekli adımları atmaya kararlılıkla devam edeceğiz.”

Yeni merkez hem ‘akıllı’ hem çevreci

Fer Yapı tarafından inşa edilen ve LEED GOLD sertifikasına sahip olan Kâğıthane Premier Kampüs Ofis binasında kullanılan ileri teknolojiler sayesinde klasik binalara kıyasla ortalama yüzde 30 enerji tasarrufu sağlanıyor. Bina kullanıcıları aynı zamanda önemli oranlarda su tasarrufu sağlayarak hem bütçelerine hem de doğal kaynakların korunmasına katkı yapıyor.

YORUMLAR

BENZER HABERLER