151 14. ÜNİVERSİTELERARASI LOJİSTİK VAKA YARIŞMASI SONUÇLANDI

14. ÜNİVERSİTELERARASI LOJİSTİK VAKA YARIŞMASI SONUÇLANDI

Mars Logistics, “Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması” ile sektörde farkındalık yaratıyor. Mars Logistics ve LODER katkılarıyla bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Üniversitelerarası Vaka Yarışması’na yaklaşık 1000 öğrenci başvurdu. 6 Temmuz Perşembe günü gerçekleştirilen yarışmanın final etabına değerlendirme ve elemeler sonucunda 6 takım, toplam 18 öğrenci katıldı.

Ödüller sahiplerini buldu

Gün boyu sunumların gerçekleştiği ve 3 kategoride öğrencilerin mücadele ettiği yarışmada; A Kategorisinden istanbul Üniversitesi Ulaştırma Ve Lojistik Fakültesi, B kategorisinden İstanbul Ticaret Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü ve C kategorisinden ise Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Dalaman MYO Lojistik Programı kazananlar oldu. Kazanan takımlara 3 bin TL para ödülü Mars Logistics Genel Müdürü Ali Tulgar, LODER Başkanı Prof. Dr. Mehmet Tanyaş ve yarışma jürisinde yer alan akademisyenler tarafından takdim edildi.

Mars Logistics Genel Müdürü Ali Tulgar, “Lojistik Vaka Yarışması, referans olarak gösteriliyor. Sektörümüze bu anlamda verdiğimiz katkı bizler için memnuniyet verici” dedi.

YORUMLAR

BENZER HABERLER