120 13. Üniversiteler Arası Lojistik Vaka Yarışması 2016 Başvurular Sona Erdi

13. Üniversiteler Arası Lojistik Vaka Yarışması 2016 Başvurular Sona Erdi

Kurulduğu günden bu yana aydınlık bir ülke yaratmanın ancak genç nesillere eğitim alanında destek ile mümkün olacağı bilinciyle hareket eden Mars Logistics, “Lojistik Vaka Yarışması” ile sektörde farkındalık yaratmaya devam ediyor. Yarışma öğrencilere eğitim hayatlarında kazandıkları bilgi birikimlerini uygulama olanağı yaratmanın yanında lojistiğin ve tedarik zincirinin farklı yönlerinde araştırma ve analiz yaparak kendilerini geliştirmelerine de destek oluyor.

Mars Logistics ana sponsorluğunda, LODER tarafından 13 yıldır sektörün gelişimini desteklemek ve nitelikli insan kaynağı  kazandırmak adına düzenlenen Lojistik Vaka Yarışması’na ilgi bu yıl da yoğun oldu. Yarışmaya başta İstanbul Üniversitesi, Celal Bayar Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi ve Ortadoğu Teknik Üniversitesi olmak üzere 78 farklı üniversiteden toplam 192 takım başvurdu.

Lojistik Vaka Yarışması finalinde öğrenciler kendilerine verilen konu dahilinde 3 kişiden oluşan ekipler halinde 3 ayrı kategoride yaratıcı lojistik çözümleriyle yarışacaklar. Tüm katılımcı öğrencilere sektörü yakından tanıma olanağı sunan yarışmada jüri değerlendirmesi neticesinde dereceye giren öğrencilere çeşitli para ödülleri verilecek. Sonuçlar Haziran 2016 tarihinde açıklanacak ve ödüller İstanbul’da, törenle teslim edilecek.

Yarışma ile ilgili duyuruları http://www.marslogistics.com adresinden takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

BENZER HABERLER